Dostawa i wymiana klimatyzacji precyzyjnej w serwerowni Państwowej Inspekcji Pracy Głównego Inspektoratu Pracy

Państwowa Inspekcja Pracy Główny Inspektorat Pracy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00315585
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315585/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-30 15:09
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c0712ac-f16f-4416-bec3-1656eab06ff0
Identyfikator
5261026544
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia chłodzące i wentylacyjneInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

DARIA KALINOWSKAChotomów, PL · lot 0
291 387 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315585 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i wymiana klimatyzacji precyzyjnej w serwerowni Państwowej Inspekcji Pracy Głównego Inspektoratu Pracy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Inspekcja Pracy Główny Inspektorat Pracy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 007021519

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Barska 28/30

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-315

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 39 18 205.

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@gip.pip.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pip.gov.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c0712ac-f16f-4416-bec3-1656eab06ff0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający publiczny

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Nadzór nad warunkami pracy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i wymiana klimatyzacji precyzyjnej w serwerowni Państwowej Inspekcji Pracy Głównego Inspektoratu Pracy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c0712ac-f16f-4416-bec3-1656eab06ff0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315585

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00115299/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa i wymiana klimatyzacji precyzyjnej w serwerowni Państwowej Inspekcji Pracy Głównego Inspektoratu Pracy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00160541

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GIP-GOZ.213.45.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1. demontaż dwóch szaf klimatyzacji precyzyjnej umiejscowionych w serwerowni Zamawiającego,
2. dostawa, instalacja i uruchomienie w serwerowni dwóch zestawów szaf klimatyzacji precyzyjnej z możliwością rozbudowy o trzecią sztukę,
3. demontaż i instalacja trzech ruraży (2 produkcyjne i 1 zapasowy do potencjalnej instalacji trzeciej szafy),
4. odbiór z siedziby Zamawiającego Starego sprzętu w celu jego utylizacji,
5. wyrejestrowania Starego sprzętu z bazy Centralnego Rejestru Operatorów,
6. zarejestrowanie Sprzętu w bazie Centralnego Rejestru Operatorów,
7. serwis i przeglądy okresowe Sprzętu w okresie gwarancji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42500000-1 - Urządzenia chłodzące i wentylacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 291387 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328852,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 291387 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPH COOL Daria Kalinowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141954109

7.3.3) Ulica: Lipowa 10

7.3.4) Miejscowość: Chotomów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-123

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

TOP KLIMA Piotr Sułowski, Tomasz Sułowski s. c. 1. TOMASZ SUŁOWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ TOP KLIMA 2. P.H.U. TOP KLIMA TOMASZ SUŁOWSKI
3. PIOTR SUŁOWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ TOP KLIMA
- w zakresie prac instalacyjnych oraz elektrycznych.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 291387 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji Przedmiotu umowy ─ 90 dni od dnia zawarcia Umowy.
Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji producenta na dostarczony Sprzęt na okres 4 lat.
2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy