SVA/4620-131/2026: Termomodernizacja budynku magazynowego nr 50 oraz termomodernizacja budynku biurowo-sztabowego nr 53 na terenie kompleksu wojskowego w Warszawie

AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00315605
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315605/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 15:15
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-966070a4-7b6b-4cf2-8f12-5275c65b394c
Identyfikator
7010303102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRemont starych budynkówIzolacja cieplnaInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówMontaż instalacji piorunochronnejRoboty budowlane w zakresie budowy wojskowych obiektów budowlanych oraz instalacji

Wykonawcy

2 przyznane

LESZEK HANOstrów Mazowiecka, PL · lot 0
762 694,56 PLN
LESZEK HANOstrów Mazowiecka, PL · lot 1
211 893,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315605 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/4620-131/2026: Termomodernizacja budynku magazynowego nr 50 oraz termomodernizacja budynku biurowo-sztabowego nr 53 na terenie kompleksu wojskowego w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.amwsinevia.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SVA/4620-131/2026: Termomodernizacja budynku magazynowego nr 50 oraz termomodernizacja budynku biurowo-sztabowego nr 53 na terenie kompleksu wojskowego w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-966070a4-7b6b-4cf2-8f12-5275c65b394c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315605

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191732

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SVA/4620-131/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 830169,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Termomodernizacja budynku magazynowego nr 50 na terenie kompleksu wojskowego w Warszawie,
ul. Marsa 110, 04-470 Warszawa., w następującym zakresie:
1. Docieplenie budynku
- docieplenie ścian zewnętrznych metodą lekko-mokrą;
- docieplenie ościeży zewnętrznych płytą styropianową;
- wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku akrylowego;
- wymiana parapetów zewnętrznych na parapety z blachy powlekanej;
- docieplenie cokołu płytą styropianową;
- wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku mozaikowego na cokole;
- docieplenie ścian fundamentowych polistyrenem ekstrudowanym (XPS);
- naprawa murów z uwagi na spękania
- wykonanie pionowej izolacji przeciwwilgociowej masą asfaltowo-kauczukową
- demontaż opaski z płyty betonowej oraz z kostki brukowej;
- ułożenie opaski z kostki brukowej;
- demontaż daszku stalowego przed wejściem
- montaż daszku przed wejściem: z lekkich konstrukcji stalowych, pokrytych poliwęglanem
- wymiana rur spustowych ocynkowanych na nowe z blachy ocynkowanej;
- wymiana rynien z blachy ocynkowanej na nowe z blachy ocynkowanej;
- wymiana obróbek z blachy ocynkowanej na nowe z blachy ocynkowanej;
- Demontaż krat stalowych okiennych.
2. Instalacja odgromowa
- wymiana instalacji odgromowej – na ścianie (montaż w rurkach sztywnych odgromowych),
- wykonanie pomiaru instalacji odgromowej (protokół z badań);
3. Pozostałe.
- wywiezienie z placu budowy gruzu, oraz innych śmieci z budowy;
- wywóz i sprzedaż złomu;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262690-4 - Remont starych budynków

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45216200-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wojskowych obiektów budowlanych oraz instalacji

4.5.5.) Wartość części: 647885,92 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Termomodernizacja budynku biurowo - sztabowego nr 53 na terenie kompleksu wojskowego w Warszawie, ul. Marsa 110, 04-470 Warszawa, w następującym zakresie:
1. Docieplenie budynku
- docieplenie ścian zewnętrznych metodą lekko-mokrą;
- docieplenie ościeży zewnętrznych płytą styropianową;
- wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku akrylowego;
- wymiana parapetów zewnętrznych na parapety z blachy powlekanej;
- docieplenie cokołu płytą styropianową;
- wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku mozaikowego na cokole;
- docieplenie ścian fundamentowych polistyrenem ekstrudowanym (XPS);
- wykonanie pionowej izolacji przeciwwilgociowej masą asfaltowo-kauczukową
- odbicie tynków ze ścian w miejscach w których tynk odspaja się od podłoża, oraz w ościeżach.
- demontaż opaski z płyty betonowej oraz z kostki brukowej;
- ułożenie opaski z kostki brukowej;
- demontaż daszku stalowego przed wejściem
- montaż daszków przed wejściem: lekkich z konstrukcji stalowych, pokrytych poliwęglanem
- wymiana rur spustowych z blachy powlekanej na nowe z blachy powlekanej;
- demontaż krat stalowych okiennych.
2. Instalacja odgromowa.
- wymiana instalacji odgromowej – na ścianie (montaż w rurkach sztywnych odgromowych),
- wykonanie pomiaru instalacji odgromowej (protokół z badań);
3. Pozostałe.
- wywiezienie z placu budowy gruzu, oraz innych śmieci z budowy obiektu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262690-4 - Remont starych budynków

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45216200-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wojskowych obiektów budowlanych oraz instalacji

4.5.5.) Wartość części: 182283,33 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 762694,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1062481,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 762694,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana Leszek Han

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591654291

7.3.3) Ulica: Smolechy 28a

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-300

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 762694,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 115 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 211893,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 321295,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 211893,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana Leszek Han

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591654291

7.3.3) Ulica: Smolechy 28a

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-300

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 211893,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia:
Cześć I:
a) do 100 dni od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 30.03.2026 r. na realizację całości robót budowlanych –
odbiór techniczny
b) do 115 dni od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 30.03.2026 r. na wykonanie przedmiotu umowy – odbiór
końcowy.
Cześć II:
a) do 60 dni od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 30.03.2026 r. na realizację całości robót budowlanych –
odbiór techniczny;
b) do 75 dni od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 30.03.2026 r. na wykonanie przedmiotu umowy – odbiór
końcowy.
2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane