Dostawa, instalacja i uruchomienie aparatu USG z dwoma głowicami w ramach KPO
Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315623
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315623/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-30 15:18
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29a03357-49dd-4aa4-b740-2e2b20de3a91
- Identyfikator
- 8732713732
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Aparaty ultrasonograficzne
Wykonawcy
1 przyznane
'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL · lot 0
680 400 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315623 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, instalacja i uruchomienie aparatu USG z dwoma głowicami w ramach KPO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850052740
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 178A
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ahajnysz@lukasz.med.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lukasz.med.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, instalacja i uruchomienie aparatu USG z dwoma głowicami w ramach KPO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29a03357-49dd-4aa4-b740-2e2b20de3a91
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315623
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050451/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.19 dostawa wyposażenia w ramach doposażenia Centralnego Bloku Operacyjnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w zakresie inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301473
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na podstawie art. 213 i art. 214 ust. 1 pkt. 6 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 50/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
dostawa, instalacja i uruchomienie aparatu USG z dwoma głowicami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Varimed Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 899-02-02-964
7.3.3) Ulica: UL.TADEUSZA KOŚCIUSZKI 115/4U
7.3.4) Miejscowość: WROCŁAW
7.3.5) Kod pocztowy: 50-422
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 680400 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
w ramach Projektu KPO D1.1.1 pn "Rozwój diagnostyki i chirurgii onkologicznej w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie poprzez przebudowę i rozbudowę Szpitala na potrzeby Centralnego Bloku Operacyjnego wraz z zapleczem oraz doposażenie pracowni diagnostycznych."Zamawiający informuje, że zamówienie będzie dofinansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w zakresie inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”.
umową dofinansowania nr UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0110/24/KPO/94/2025/124
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |