Remont pomieszczeń kuchennych w budynku DS-4 (21-4) Politechniki Krakowskiej przy ul. Skarżyńskiego 9 w Krakowie

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00315624
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315624/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 15:19
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2ddc1972-896b-4062-86d6-3e60a7fdc1e2
Identyfikator
6750006257
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskieDekorowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE "REMONT" S.C. IRENEUSZ CZUBA, DARIUSZ PIETRZYKKraków, PL · lot 0
680 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315624 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń kuchennych w budynku DS-4 (21-4) Politechniki Krakowskiej przy ul. Skarżyńskiego 9 w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-155

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: zampub@pk.edu.pl

1.5.8.) Numer faksu: zampub@pk.edu.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pk.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pk.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pk.ezamawiajacy.pl/pn/PK/demand/288006/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń kuchennych w budynku DS-4 (21-4) Politechniki Krakowskiej przy ul. Skarżyńskiego 9 w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ddc1972-896b-4062-86d6-3e60a7fdc1e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315624

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078845/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Remont pomieszczeń kuchennych w budynku DS.-4 (21-7) przy ul. Skarżyńskiego,9 w Krakowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235875

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KZKN-2/062/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont pomieszczeń kuchennych w budynku DS-4 (21-4) Politechniki Krakowskiej przy ul. Skarżyńskiego 9 w Krakowie – etap 2

Zamówienie obejmuje:
-roboty zabezpieczeniowe, roboty rozbiórkowe i wywozy, demontaże
-roboty ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, malowanie, okładziny z płyt g-k, flizowanie, wymiana okien PCV, oklejanie stolarki drzwiowej, izolacje p.wodne, wylewki podposadzkowe, posadzki z wykładziny PCV zgrewanej, blaty i zabudowy meblowe)
-roboty instalacji elektrycznych i towarzyszących (okablowanie, zasilanie, osprzęt elektryczny, oprawy elektryczne, pomiary powykonawcze)
-roboty instalacji sanitarnych i towarzyszących (wod-kan, biały montaż, c.o., wentylacja grawitacyjna, pomiary powykonawcze)


Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ (plik zip.) zawierający: STWiORB-y, przedmiar i projekt aranżacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45451000-3 - Dekorowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 680300 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 680300 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 680300 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „REMONT” S.C. Ireneusz Czuba, Dariusz Pietrzyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 677- 215-55-91

7.3.3) Ulica: ul. Klimeckiego 14

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-705

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 680300 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane