Wykonanie modernizacji odcinka sieci centralnego ogrzewania w tutejszym Domu.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00315711
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315711/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 16:02
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6e1d25f2-f077-49d8-9119-975a0e6c3387
Identyfikator
5420007158
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315711 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie modernizacji odcinka sieci centralnego ogrzewania w tutejszym Domu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292853

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: BARANOWICKA 203

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-530

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kbobowski@dpsb.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.dpsb.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6e1d25f2-f077-49d8-9119-975a0e6c3387

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie modernizacji odcinka sieci centralnego ogrzewania w tutejszym Domu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e1d25f2-f077-49d8-9119-975a0e6c3387

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315711

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049051/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja odcinka sieci centralnego ogrzewania oraz ciepłe wody użytkowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242753

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie modernizacji odcinka sieci centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej na terenie Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku, ul. Baranowicka 203. Pełen zakres robót określa sporządzona dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik do SWZ. Przedmiar robót ma charakter poglądowy i zalecane jest odbycie wizji lokalnej w celu zapoznania się z pełnym zakresem prac do zrealizowania. Zamawiający nie będzie ponosił odpowiedzialności za błędy wykonawcy na etapie prac spowodowane nieuczestniczeniem w wizji lokalnej obiektu. Wyklucza się możliwość roszczeń Wykonawcy
z tytułu błędnego skalkulowania ceny. Opracowana dokumentacja techniczna stanowi integralną część SIWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232140-5 - Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane