Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Bałtów

Gmina Bałtów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00518841
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00518841/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-26 20:25
Lokalizacja
Bałtów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f882da1-30a2-4137-a039-b257c98310ce
Identyfikator
6612176986
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychUsługi instalowania sprzętu sterowania energią elektrycznąRoboty w zakresie okablowania elektrycznego

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD INSTALACJI I SIECI ELEKTROENERGETYCZNYCH "ELEKTROBUD" JAN PASTERNAK I MARTA PASTERNAK-BEREDA SPÓŁKA JAWNAOstrowiec Świętokrzyski, PL · lot 0
428 040 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00518841 z dnia 2024-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Bałtów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bałtów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bałtów 32

1.5.2.) Miejscowość: Bałtów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-423

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminabaltow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminabaltow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f882da1-30a2-4137-a039-b257c98310ce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Bałtów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f882da1-30a2-4137-a039-b257c98310ce

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518841

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003319/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Bałtów.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434047

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Bałtów
Poprawa efektywności polega na wykonaniu modernizacji oświetlenia ulicznego i zakłada:
1.Demontaż istniejących opraw: 210 szt.
3.Montaż 210 szt. opraw LED wraz z systemem sterowania zgodnie z PFU
3.Przeprowadzenie wymaganych prób i badań:
3.1.wykonanie skuteczności ochrony przeciw porażeniowej
3.2.wykonanie pomiarów uziemienia i izolacji przewodów i kabli
3.3.wykonaie pomiarów luminancji oświetlenia /lub natężenia dla wskazanych przez Zamawiającego trzech odcinków modernizowanego oświetlenia
3.4.wykonanie pomiarów mocy zainstalowanej oraz cos ϕ dla wszystkich zmodernizowanych obwodów – miernikiem cęgowym
3.5.uzyskanie odbiorów robót i przygotowanie dokumentów związanych z oddaniem do użytkowania wybudowanych obiektów Zamawiającemu.
Do zadań Wykonawcy będzie należała realizacja następujących prac:
- Zamawiający wymaga dokonanie wizji lokalnej przed przystąpieniem do przygotowania oferty ,w celu sprawdzenia warunków związanych z wykonaniem oferty .Koszty związane z przeprowadzeniem wizji ponosi Wykonawca biorący udział w postępowaniu. Przeprowadzenie wizji lokalnej przed złożeniem oferty jest obowiązkowe ima być potwierdzone przez Zamawiającego.
wykonanie inwentaryzacji modernizowanego oświetlenia
pozyskanie wszelkich zgód i zezwoleń, jeśli będzie taka potrzeba
zgłoszenie zamiaru prowadzenia robót Powiatowemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego – dotyczy prac wykonywanych na podstawie zgłoszenia oraz decyzji o pozwoleniu na budowę wg art. Ustawy Prawo Budowlane jeśli będzie taka potrzeba;
prowadzenie wymaganej przepisami prawa dokumentacji budowy zgodnie z wymogami Zamawiającego
-wykonanie czasowej organizacji ruchu wraz z jej wprowadzeniem
-wykonanie pomiarów i przeprowadzenie rozruchu urządzeń, szkoleń personelu Gminy, szkolenia dla trzech pracowników
- zastosować kompensację mocy bierna pojemnościową jeśli będzie taka potrzeba;
- przekazanie Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej która powinna zawierać opis przeprowadzonej modernizacji wraz z określeniem zmniejszenia mocy zainstalowanej o co najmniej 50% ,schematy lub mapy z rozmieszczeniem opraw , moc opraw, zestawienie tabelaryczne demontażu i montażu ,określeniem ich mocy typu, w rozbiciu na poszczególne obwody. Dokumentacja powykonawcza ma być dostarczona w wersji papierowej w ilości 3 egz
- wykonawca jest zobowiązany do odtworzenia nawierzchni dróg zniszczonych w czasie wykonywania robót do stanu nie gorszego niż pierwotny zapewnienia przejezdności dróg podczas wykonywania robót.
- przestrzeganie warunków BHP prowadzenia robót
- zakończenie prac i przekazanie Zamawiającemu

Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia znajdują się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym oraz Warunkach Technicznych PGE stanowiącym załącznik 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

51112200-2 - Usługi instalowania sprzętu sterowania energią elektryczną

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 367913,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 428040,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 428040,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZISE „ELEKTROBUD” Sp.j. Jan Pasternak i Marta Pasternak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6611844902

7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 428040,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2024-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy