Dostawa sortów mundurowych, sortów BHP dla pracowników Nadleśnictwa Grójec w roku 2026
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Grójec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315888
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315888/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-30 22:02
- Lokalizacja
- Grójec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-237cd450-adc7-47ec-9e6e-e6d3986aba3a
- Identyfikator
- 7970008046
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiOdzież wierzchniaCzęści garderobyOdzież specjalna i dodatkiObuwie
Wykonawcy
2 przyznane
ZOL TAGART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL · lot 0
131 820,33 PLNZOL TAGART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL · lot 1
131 820,33 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315888 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sortów mundurowych, sortów BHP dla pracowników Nadleśnictwa Grójec w roku 2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Grójec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670080767
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podole 91
1.5.2.) Miejscowość: Grójec
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: grojec@radom.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://grojec.radom.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13019661.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sortów mundurowych, sortów BHP dla pracowników Nadleśnictwa Grójec w roku 20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-237cd450-adc7-47ec-9e6e-e6d3986aba3a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315888
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225575
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGII.270.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I DOSTAWA SORTÓW MUNDUROWYCHPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sortów mundurowych leśnika, dla pracowników Nadleśnictwa Grójec. Poszczególne pozycje (elementy umundurowania) tworzące przedmiot zamówienia zostały zawarte w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik do niniejszego opisu. Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia (tj. sortów dopuszczonych w okresie przejściowym), określa:
1) Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia (Dz. U.
z 2022 r. poz. 2391).
2) Zarządzenia nr 13 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 2 marca 2026 r. w sprawie zmiany załącznika nr 1 do zarządzenia nr 95 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 1 sierpnia 2024 r. w sprawie wzorca oraz zasad i norm użytkowania mundurów leśnika dla pracowników Lasów Państwowych. (Znak: EIZ.241.2.2026)
3) Zarządzenie nr 52 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 23 czerwca 2025 r. w sprawie dokumentacji techniczno-technologicznej wybranych elementów mundurów leśnika według rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia – stanowiących opis przedmiotu zamówienia w postępowaniach na dostawy sortów mundurowych. (znak: EZ.240.4.2024),
4) Zarządzenie nr 53 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 23 czerwca 2025 r. w sprawie dokumentacji techniczno-technologicznej wybranych elementów mundurów leśnika według rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia – stanowiących opis przedmiotu zamówienia w postępowaniach na dostawy sortów mundurowych. (znak: EZ.240.4.2024),
4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18200000-1 - Odzież wierzchnia
18300000-2 - Części garderoby
18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki
18800000-7 - Obuwie
4.5.5.) Wartość części: 137659,14 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II DOSTAWA SORTÓW BHPPrzedmiotem zamówienia jest:
Dostawa środków ochrony indywidualnej wykonanych zgodnie z:
- W zakresie wymagań dla środków ochrony indywidualnej obowiązuje bezpośrednio od dnia 21.04.2018 r. rozporządzenie unijne PPER 2016/425/UE, przy czym przepisy dotyczące notyfikacji jednostek oceniających zgodność i procedurę komitetową stosuje się od 21.10.2016 r., a art. 45 ust. 1 PPER dotyczący ustanowienia i powiadomienia Komisji Europejskiej o sankcjach od 21.03.2018 r.
- Ustawą z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2025 r., poz. 277, 807,1423, 1661 z 2026 r. poz 25 .),
- Załącznikiem nr 3 do Protokołu dodatkowego nr 24 do Ponadzakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla Pracowników Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe, zawartego dnia 29 stycznia 1998 r. z późn. zm.,
- Wyżej wymienione akty prawne dotyczące umundurowania - w przypadku zamówienia sortów bhp, zgodnych z ich parametrami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18200000-1 - Odzież wierzchnia
18300000-2 - Części garderoby
18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki
18800000-7 - Obuwie
4.5.5.) Wartość części: 120059,10 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 131820,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 131820,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 131820,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZOL Tagart Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8670007706
7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 131820,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118925,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118925,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118925,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZOL Tagart Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8670007706
7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 131820,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |