Zakup i dostawa zestawu do diagnostyki oraz terapii gałki ocznej.
Centrum Medyczne Nadarzyn -Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nadarzynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315912
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315912/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-30 23:11
- Lokalizacja
- Nadarzyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5c15955-7e10-4c4f-b44a-2017d926c37e
- Identyfikator
- 5342145477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315912 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa zestawu do diagnostyki oraz terapii gałki ocznej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Medyczne Nadarzyn -Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nadarzynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017185354
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Graniczna 4a
1.5.2.) Miejscowość: Nadarzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-830
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@cmnadarzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cmnadarzyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d5c15955-7e10-4c4f-b44a-2017d926c37e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa zestawu do diagnostyki oraz terapii gałki ocznej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5c15955-7e10-4c4f-b44a-2017d926c37e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315912
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00200202/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa zestawu do diagnostyki oraz terapii gałki ocznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200648
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CMN.ZP.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem jest zakup i dostawa, montaż, instalacja, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania fabrycznie nowej aparatury medycznej z zakresu okulistyki, obejmującej:
1. laser okulistyczny typu SLT,
2. aparat USG okulistyczny,
3. stolik medyczny do USG,
4. drukarkę medyczną kompatybilną z systemem,
wraz ze szkoleniem personelu oraz zapewnieniem gwarancji i serwisu.
Oferowany sprzęt musi być:
1) fabrycznie nowy, nieużywany, nierekondycjonowany i niepowystawowy,
2) wyprodukowany nie wcześniej niż w roku dostawy,
3) kompletny i gotowy do pracy bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów przez Zamawiającego.
Wszystkie elementy zestawu muszą posiadać oznakowanie CE i spełniać wymagania dla wyrobów medycznych, być dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP, posiadać instrukcje obsługi w języku polskim.
Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia pełnej kompatybilności oraz współpracy dostarczonego sprzętu z systemami informatycznymi Zamawiającego.
Przedmiot umowy musi być fabrycznie nowy, nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich. Sprzęt musi spełniać minimalne parametry zawarte w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne
33128000-3 - Lasery medyczne inne niż stosowane w chirurgii
33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216981,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216981,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 216981,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lumibird Medical Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512454097
7.3.3) Ulica: ul. Wołoska 9A
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-583
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 216981,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |