Remont kotwień torowiska w obiekcie Estakada Pomorska wraz z dojazdami do obiektu
TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315945
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315945/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 07:22
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-317d795f-9490-436c-9666-299f7e3d16c2
- Identyfikator
- 3020000476
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315945 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kotwień torowiska w obiekcie Estakada Pomorska wraz z dojazdami do obiektu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320604492
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sebastiana Klonowica 5
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-241
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ts.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ts.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tramwajeszczecin.ezamawiajacy.pl/pn/TRAMWAJESZCZECIN/demand/268257/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - usługi transportowe
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kotwień torowiska w obiekcie Estakada Pomorska wraz z dojazdami do obiektu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-317d795f-9490-436c-9666-299f7e3d16c2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315945
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175464
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/ZP/DZ/2/UM/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Remont kotwień torowiska w obiekcie Estakada Pomorska wraz z dojazdami do obiektu.
Przedmiotowe zamówienie realizowane jest w zakresie utrzymania bieżącego i nakładów inwestycyjnych na tramwajową infrastrukturę transportową i na nieruchomości w 2026 roku – umowa nr WGK 280/2025 (CRU/26/0000195). Zamawiającym jest Gmina Miasto Szczecin. Zamawiający ustanowił do wykonywania wszystkich czynności zamawiającego swoim Pełnomocnikiem Tramwaje Szczecińskie Sp. z o.o. w Szczecinie, która jest jednocześnie użytkownikiem torowisk tramwajowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45234126-5 - Roboty związane z liniami tramwajowymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7986883,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8997036,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7986883,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STANLED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 362454568
7.3.3) Ulica: ul. Pierwszej Brygady 35
7.3.4) Miejscowość: Stargard
7.3.5) Kod pocztowy: 73-110
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Branża mostowa
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7986883,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
I. Gmina Miasto Szczecin (Zamawiający) z siedzibą przy pl. Armii Krajowej 1 w Szczecinie (70- 456) powierzyła na podstawie art. 37 ust. 2 i ust. 3 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) przygotowanie i przeprowadzenie niniejszego postępowania Tramwajom Szczecińskim Spółce z ograniczoną odpowiedzialnością.II. Dane dotyczące sekcji I: 1.2.) Nazwa zamawiającego - Gmina Miasto Szczecin; 1.4.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684232; 1.5.1.) Ulica: pl. Armii Krajowej 1; 1.5.3.) Kod pocztowy: 70-456; 1.7.) Rodzaj zamawiającego:
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego.
III. Dane dotyczące sekcji II – INFORMACJE PODSTAWOWE pkt 2.8.) Zamówienie (…) zostały ujęte w planie postępowań: Gmina Miasto Szczecin ujęła przedmiotowe zamówienie w „Planie postępowań o udzielenie zamówień w roku 2026” pod pozycją 1.1.3.
IV. Dane dotyczące sekcji: VI OFERTY. Cena oferty wykazana w pkt 6.2.)-6.4.) jest wartością brutto.
V. Dane dotyczące sekcji: VIII UMOWA. 8.2.) Wartość umowy to kwota brutto.
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |