Dostawa i montaż anten bazowych oraz urządzeń zasilających w ramach modernizacji systemu radiokomunikacyjnego
Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315968
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315968/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-01 07:42
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77ed86b5-641e-46fc-9c0b-1638decac407
- Identyfikator
- 7391264792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315968 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż anten bazowych oraz urządzeń zasilających w ramach modernizacji systemu radiokomunikacyjnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514319
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 7/9
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-575
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 52 32 400
1.5.8.) Numer faksu: 89 52 72 049
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@uw.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/uw-warminsko-mazurski
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/uw-warminsko-mazurski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż anten bazowych oraz urządzeń zasilających w ramach modernizacji systemu radiokomunikacyjnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77ed86b5-641e-46fc-9c0b-1638decac407
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315968
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00141805/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa i montaż anten bazowych oraz urządzeń zasilających w ramach modernizacji systemu radiokomunikacyjnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej – program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021 – 2027 (FEnIKS) w ramach projektu „Wsparcie systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego w zakresie inwestycji w infrastrukturę i doposażenie dyspozytorni oraz rozwoju infrastruktury łączności radiowej”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281412
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WO-II.272.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 379127,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) sprzedaż, dostawę oraz montaż 48 szt. anten bazowych, 48 kpl. akumulatorów, 61 szt. modułów do monitoringu zasilania (w VI typach konfiguracji) oraz 10 szt. zasilaczy, zwanych dalej urządzeniami, w 47 lokalizacjach na terenie województwa warmińsko-mazurskiego,
2) wdrożenie systemu służącego do zdalnego nadzoru nad modułami do monitoringu zasilania, zwanego dalej systemem do zdalnego nadzoru.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Wykaz lokalizacji objętych przedmiotem zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
3. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ powołuje się na normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne lub systemy referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym.
4. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia przy pomocy osób posiadających odpowiednie kwalifikacje zawodowe i uprawnienia oraz przy użyciu własnych narzędzi, materiałów montażowych, sprzętu i środków transportu. Wszystkie materiały montażowe muszą być fabrycznie nowe i nieużywane.
5. Dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, niepoddawane żadnym naprawom, wolne od wad, w pełni sprawne i gotowe do użycia zgodnie z ich przeznaczeniem, muszą odpowiadać obowiązującym standardom jakościowym i technicznym, nie mogą być obciążone żadnymi prawami na rzecz osób trzecich oraz muszą spełniać wymagania określone w SWZ.
6. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami, normami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
7. Przedmiot zamówienia będzie realizowany z podziałem na następujące etapy:
1) etap I – obejmujący wykonanie przedmiotu zamówienia w terminie do 31 października 2026 r. według harmonogramu zawartego w wykazie lokalizacji objętych przedmiotem zamówienia – załączniku nr 3 do SWZ, który po uzupełnieniu o dokładne lokalizacje obiektów, w których zainstalowane są systemy radiokomunikacyjne objęte modernizacją, będzie stanowił załącznik do umowy,
2) etap II – obejmujący wykonanie pozostałego zakresu przedmiotu zamówienia w terminie od 1 maja 2027 r. do 30 września 2027 r. zgodnie z harmonogramem, o którym mowa w ppkt 1.
8. W przypadku braku środków finansowych na realizację przedmiotu zamówienia w ramach etapu II zamawiający odstąpi od realizacji tego etapu, a wykonawcy w takim przypadku będzie przysługiwało jedynie wynagrodzenia należne z tytułu wykonania części przedmiotu zamówienia. Zamawiający poinformuje wykonawcę o braku środków oraz odstąpieniu od realizacji etapu II w terminie do 31 stycznia 2027 r. Zapisy dotyczące zapłacenia przez zamawiającego kary umownej z tytułu odstąpienia od umowy z przyczyn leżących po stronie zamawiającego nie mają w tym przypadku zastosowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32352000-5 - Anteny i reflektory
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32352100-6 - Części sprzętu radiowego i radarowego
31430000-9 - Akumulatory elektryczne
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 473490,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 473490,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 473490,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Profkom Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7394005996
7.3.3) Ulica: Stokrotki 1
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 11-041
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 473490,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-09-30| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |