Sukcesywna dostawa gazów technicznych, medycznych i ciekłego azotu dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315975
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315975/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-01 07:46
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0fb15ada-9224-43cc-921a-c9542f1dad62
- Identyfikator
- 8960005354
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315975 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa gazów technicznych, medycznych i ciekłego azotu
dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001867
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Cypriana Kamila Norwida 25
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-375
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: patrycja.miskow@upwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.upwr.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://upwr.logintrade.net/zapytania_email,232083,3f2938ab5934f357aaee7d1565759f79.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa gazów technicznych, medycznych i ciekłego azotudla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fb15ada-9224-43cc-921a-c9542f1dad62
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315975
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060976/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.13 Sukcesywna dostawa gazów technicznych, medycznych, ciekłego azotu dla potrzeb jednostek organizacyjnych UPWr
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267579
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A0CZZ000.240.47.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa gazów technicznych, medycznych i ciekłego azotu dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) zakup gazów,
b) zakup azotu ciekłego poprzez napełnienie termosów/dewarów własnych Zamawiającego,
c) najem przez Zamawiającego butli do gazów stanowiących własność Wykonawcy,
d) udzielenie gwarancji jakości przez Wykonawcę na dostarczony przedmiot umowy.
e) przedmiot zamówienia obejmuje również odbiór przez Wykonawcę pustych butli będących własnością Wykonawcy w trakcie realizacji umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w: dokumencie pn.: „Arkusz kalkulacyjny”, stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ.
5. Szczegółowy opis realizacji oraz zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się dokumencie pn. „Projektowane postanowienia umowy” dalej: „Wzór umowy”, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ;
4.5.3.) Główny kod CPV: 24100000-5 - Gazy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Jedyna oferta została złożona po terminie składania ofert| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |