Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego oraz modernizacja istniejącego środowiska informatycznego wraz z podniesieniem poziomu cyberbezpieczeństwa w ramach konkursu grantowego
GMINA NOWOGARD
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315998
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315998/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-01 07:58
- Lokalizacja
- Nowogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e9d2fa0-d738-4be2-a07f-732927046d0c
- Identyfikator
- 8590012007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315998 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego oraz modernizacja istniejącego środowiska informatycznego wraz z podniesieniem poziomu cyberbezpieczeństwa w ramach konkursu grantowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWOGARD
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684278
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 513201351
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nowogard.pl, zamowienia@nowogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowogard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13233541.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego oraz modernizacja istniejącego środowiska informatycznego wraz z podniesieniem poziomu cyberbezpieczeństwa w ramach konkursu grantowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e9d2fa0-d738-4be2-a07f-732927046d0c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315998
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043623/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego oraz modernizacja istniejącego środowiska informatycznego wraz z podniesieniem poziomu cyberbezpieczeństwa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” realizowanego w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe. Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288795
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.16.2026.AA.MT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 538333,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego oraz modernizacja istniejącego środowiska informatycznego wraz z podniesieniem poziomu cyberbezpieczeństwa w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” w trzech jednostkach Gminy Nowogard polegająca na:
1 . Dostawie
- Serwer TYP 1 Ilość: 2
- Serwer TYP 2 Ilość: 1
- Macierz dyskowa Ilość: 1
- UPS Centralny Ilość: 1
2. Wykonanie usług
• Sieć i segmentacja (VLAN) – rekonfiguracja
• Serwery, macierz i wirtualizacja – wdrożenie
• Active Directory – wdrożenie
• Migracja systemów do nowej infrastruktury
• Wdrożenie systemu backup
• Dostawa i wdrożenie SIEM
• Dostawa i wdrożenie NAC
• Testy podatności i testy socjotechniczne
• Dokumentacja, szkolenia i odbiór
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)
30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania
48820000-2 - Serwery
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
72227000-2 - Usługi doradcze w zakresie integracji oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 661740,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 661740,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 661740,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IT Serwis Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552272267
7.3.3) Ulica: Żołnierska 5a
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-210
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Sieć i segmentacja (VLAN) – rekonfiguracja, Serwery, macierz i wirtualizacja –
wdrożenie, Active Directory – wdrożenie, Migracja systemów do nowej
infrastruktury, Wdrożenie systemu backup, Dostawa i wdrożenie SIEM, Dostawa i wdrożenie NAC, Testy podatności i testy socjotechniczne,
Dokumentacja, szkolenia i odbiór
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 661740 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-188.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |