Powtórzenie podobnych robót budowlanych do zamówienia podstawowego pn.: Bieżące utrzymanie oznakowania poziomego na terenie miasta Szczecin w latach 2026-2028.
Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316025
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316025/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 08:07
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fdcc3730-ee08-44b1-82a9-2a6fa389ba7b
- Identyfikator
- 8522596059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316025 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Powtórzenie podobnych robót budowlanych do zamówienia podstawowego pn.: Bieżące utrzymanie oznakowania poziomego na terenie miasta Szczecin w latach 2026-2028.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321165698
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Klonowica 5
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-241
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zditm@zditm.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zditm.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fdcc3730-ee08-44b1-82a9-2a6fa389ba7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Powtórzenie podobnych robót budowlanych do zamówienia podstawowego pn.: Bieżące utrzymanie oznakowania poziomego na terenie miasta Szczecin w latach 2026-2028.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdcc3730-ee08-44b1-82a9-2a6fa389ba7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316025
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa prawna:
art. 214 ust. 1 pkt 7) w zw. z art. 305 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Podstawa faktyczna:
Zamówienie z wolnej ręki było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem a całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. W wyniku przeprowadzonego postępowania w trybie podstawowym bez negocjacji Zamawiający w dniu 27.10.2025 r. udzielił zamówienie Wykonawcy:
VOBEMA POLSKA SP. Z O.O., ul. Polna 10, 64-920 Piła
W ogłoszeniu o zamówieniu nr 2025/BZP 00420778 z dnia 12.09.2025 r. oraz w specyfikacji warunków zamówienia (nr sprawy: DZP/58/TP/2025) Zamawiający przewidział, możliwość udzielenia zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, do 200 % wartości szacunkowej zamówienia podstawowego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP/25/WR/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach przedmiotu zamówienia wykonywane będą prace obejmujące:
1) odtworzenie obowiązujących stałych organizacji ruchu po wymianie nawierzchni jezdni,
2) odnawianie oznakowania poziomego w mieście,
3) wprowadzanie organizacji ruchu nie wymagających zatwierdzenia w zakresie oznakowania poziomego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VOBEMA POLSKA SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 572106178
7.3.3) Ulica: Polna 10
7.3.4) Miejscowość: Piła
7.3.5) Kod pocztowy: 64-920
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 739750,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |