Modernizacja energetyczna Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Bożewie – wymiana źródła ciepła w budynku szkoły
Gmina Mochowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316100
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316100/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 09:19
- Lokalizacja
- Mochowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e3f0d5e-8d81-40bc-971e-b21488e1da3d
- Identyfikator
- 7761615078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316100 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja energetyczna Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Bożewie – wymiana źródła ciepła w budynku szkoły
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mochowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015773
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sierpecka, 2
1.5.2.) Miejscowość: Mochowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-214
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpubliczne@mochowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mochowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6e3f0d5e-8d81-40bc-971e-b21488e1da3d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja energetyczna Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Bożewie – wymiana źródła ciepła w budynku szkoły2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e3f0d5e-8d81-40bc-971e-b21488e1da3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316100
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038731/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja energetyczna Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Bożewie w podziale na części: termomodernizacja budynku i wymiana źródła ciepła
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach inwestycji B1.1.3. pn. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych w ramach programu priorytetowego Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256768
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RPP.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 3336548,61 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 456313,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja energetyczna Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Bożewie poprzez wykonanie instalacji zbiornikowej na gaz płynny wraz z montażem urządzenia gazowego oraz przyłącza ciepłowniczego i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.
UWAGA: Wykonawca zobligowany jest do skalkulowania i wykonania:
1) demontażu i utylizacji zdemontowanych urządzeń z kotłowni podlegającej modernizacji,
2) sporządzenia wykazu odpadów i przedstawienia raportu sposobu zastosowania środków służących gospodarowaniu odpadami,
3) utylizacji zdemontowanego pieca olejowego i przekazania Zamawiającemu karty przekazania odpadu,
4) przekazania Zamawiającemu potwierdzenia przyjęcia i unieszkodliwienia/odzysku odpadu od firmy posiadającej stosowne zezwolenia,
5) przekazania Zamawiającemu oświadczenia o zgodności z zasadą DNSH (dokument powinien zawierać: opis procesu demontażu i utylizacji; wskazanie, że odpady zostały zagospodarowane zgodnie z przepisami, brak negatywnego wpływu na środowisko (gleba, woda, powietrze).
Szczegółowy opis i wykonanie przedmiotu zamówienia określają dokumenty zamówienia – załączniki do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 620000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 620000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 620000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Instalacyjno - Sanitarne Paweł Woliński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5661048182
7.3.3) Ulica: Paderewskiego 4
7.3.4) Miejscowość: Ciechanów
7.3.5) Kod pocztowy: 04-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 620000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |