Modernizacja nawierzchni drogi ul. Wroniej w Wałczu przy użyciu technologii „slurry seal”

Gmina Miejska Wałcz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00316117
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00316117/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-01 09:25
Lokalizacja
Wałcz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0332589c-cf9b-4000-abf0-741ce7095ee1
Identyfikator
7651602896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

EMULEX KALINOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStargard, PL · lot 0
255 815,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316117 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni drogi ul. Wroniej w Wałczu przy użyciu technologii „slurry seal”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Wałcz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791483

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Wałcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-600

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umwalcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.walcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1312086

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja nawierzchni drogi ul. Wroniej w Wałczu przy użyciu technologii „slurry seal”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0332589c-cf9b-4000-abf0-741ce7095ee1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316117

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00064191/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Modernizacja nawierzchni drogi ul. Wroniej w Wałczu przy użyciu technologii „slurry seal”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250442

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRP.271.24.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja nawierzchni drogi ul. Wroniej w Wałczu przy użyciu technologii „slurry seal” w ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja ul. Wroniej polegająca na położeniu dywanu asfaltowego i wyrównaniu poboczy oraz podniesieniu wpustów kanalizacji deszczowej.
2. Adres realizacji zamówienia: ul. Wronia, 78-600 Wałcz
3. Okres gwarancji i rękojmi – min. 24 miesiące (okres gwarancji jest kryterium oceny ofert zgodnie z pkt 19.2 SWZ)
4. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja ul. Wroniej polegająca na ułożeniu mikrodywanika typu slurry seal oraz regulacji pionowej urządzeń wod-kan” w technologii „slurry seal” na odcinku od torów kolejowych do granicy administracyjnej m. Wałcz, zgodnie z załącznikiem mapowym, na długości odcinka 1500 m i szerokości 5 m.
4.1 Zakres prac obejmuje w szczególności:
1) Opracowanie projektu organizacji ruchu na czas robót wraz z jej wprowadzeniem;
2) Wykonanie pomiarów;
3) Oczyszczenie mechaniczne nawierzchni jezdni wraz z odsłonięciem krawędzie oraz jej skropieniem emulsją asfaltową;
4) Mechaniczne położenie mikrodywanika typu „slurry seal” gr. średnio 2 cm;
5) Regulacja pionowa urządzeń wod-kan.
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym STWOiR stanowi załącznik nr 3 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 255815,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 273339,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 255815,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EMULEX Kalinowski Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8542371174

7.3.4) Miejscowość: Stargard

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 255815,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane