Zakup dwóch samochodów służbowych na potrzeby Gminy Sokółka
Gmina Sokółka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316129
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316129/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-01 09:27
- Lokalizacja
- Sokółka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5ce286e-a861-45c3-a49d-25147d6fc608
- Identyfikator
- 5451815942
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowePojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osóbMinibusy
Wykonawcy
1 przyznane
AUTO FUS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChoroszcz, PL · lot 0
188 534,15 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316129 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup dwóch samochodów służbowych na potrzeby Gminy Sokółka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sokółka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659125
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Sokółka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 85 711 09 00
1.5.8.) Numer faksu: +48 85 711 09 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@sokolka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d5ce286e-a861-45c3-a49d-25147d6fc6081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup dwóch samochodów służbowych na potrzeby Gminy Sokółka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5ce286e-a861-45c3-a49d-25147d6fc608
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316129
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072607/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup dwóch samochodów służbowych na potrzeby Gminy Sokółka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224632
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.I.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 252240,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1: Dostawa mikrobusa na potrzeby OSiR w Sokółce.Samochód osobowy – mikrobus, który w wersji standardowej jest pojazdem 9 (8+1) miejscowym, z kierownicą po lewej stronie.
Pojazd niezarejestrowany, nie powystawowy, fabrycznie nowy, nieuszkodzony, sprawny technicznie. Pojazd musi posiadać niezbędne dokumenty pozwalające na rejestrację i eksploatację na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Warunki techniczne oferowanego pojazdu oraz zakres niezbędnego wyposażenia musi być zgodny z obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami i normami, a zastosowane materiały i wyposażenie muszą posiadać odpowiednie certyfikaty. Pozostałe wymagane parametry pojazdu zawiera Opis Przedmiotu zamówienia.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć samochód na własny koszt do siedziby Zamawiającego w Sokółce (16-100) Plac Kościuszki 1 za pomocą autotransportera lub lawety, w godzinach pracy Zamawiającego tj. 8.00 – 14.00 w dni robocze od poniedziałku do piątku. Samochód musi zostać dostarczony wraz ze wszystkimi dokumentami niezbędnymi do rejestracji samochodu przez Zamawiającego. Koszty transportu, w tym koszty ubezpieczenia pojazdu podczas jego transportu ponosi Wykonawca. Pojazd w chwili wydania Zamawiającemu będzie zatankowany właściwym paliwem w ilości nie mniejszej niż 10 litrów oraz będzie posiadać pełne zbiorniki eksploatacyjne. Wraz z przekazaniem pojazdu, Wykonawca przekaże Zamawiającemu:
1) pełen komplet kluczyków i pilotów w ilości zgodnej z ofertą;
2) instrukcję obsługi pojazdu w języku polskim(dopuszczalna forma elektroniczna),
3) książkę gwarancyjną wraz ze szczegółowymi warunkami gwarancji i serwisu (dopuszczalna forma elektroniczna),
4) książkę przeglądów serwisowych (dopuszczalna forma elektroniczna),
5) świadectwo homologacji,
6) wykaz akcesoriów i wyposażenia pojazdu,
7) wszystkie dokumenty wymagane prawem niezbędne do ubezpieczenia i rejestracji pojazdu.
Samochód musi mieć wykonany przez Wykonawcę i na jego koszt przegląd zerowy przed dostawą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
34114400-3 - Minibusy
4.5.5.) Wartość części: 154680,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2: Dostawa samochodu na potrzeby Straży Miejskiej w SokółcePrzedmiot zamówienia: Samochód osobowy typu kombivan lub pojazd o równoważnej funkcjonalności i kubaturze, fabrycznie nowy, nie powystawowy i sprawny technicznie w wersji radiowozu dla Straży Miejskiej w Sokółce. Pojazd musi posiadać dokumenty pozwalające na rejestrację na terytorium RP oraz być zgodny z przepisami Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 27 kwietnia 2012 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć samochód na własny koszt do siedziby Zamawiającego w Sokółce (16-100) Plac Kościuszki 1 za pomocą autotransportera lub lawety, w godzinach pracy Zamawiającego tj. 8.00 – 14.00 w dni robocze od poniedziałku do piątku. Samochód musi zostać dostarczony wraz ze wszystkimi dokumentami niezbędnymi do rejestracji samochodu przez Zamawiającego. Koszty transportu, w tym koszty ubezpieczenia pojazdu podczas jego transportu ponosi Wykonawca. Pojazd w chwili wydania Zamawiającemu będzie zatankowany właściwym paliwem w ilości nie mniejszej niż 10 litrów oraz będzie posiadać pełne zbiorniki eksploatacyjne. Wraz z przekazaniem pojazdu, Wykonawca przekaże Zamawiającemu:
1) pełen komplet kluczyków i pilotów w ilości zgodnej z ofertą;
2) instrukcję obsługi pojazdu w języku polskim(dopuszczalna forma elektroniczna),
3) książkę gwarancyjną wraz ze szczegółowymi warunkami gwarancji i serwisu (dopuszczalna forma elektroniczna),
4) książkę przeglądów serwisowych (dopuszczalna forma elektroniczna),
5) świadectwo homologacji,
6) wykaz akcesoriów i wyposażenia pojazdu,
7) wszystkie dokumenty wymagane prawem niezbędne do ubezpieczenia i rejestracji pojazdu.
Samochód musi mieć wykonany przez Wykonawcę i na jego koszt przegląd zerowy przed dostawą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
34114400-3 - Minibusy
4.5.5.) Wartość części: 97560,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 188534,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 188534,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 188534,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Auto Fus Group Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9660868258, REGON 050484039
7.3.3) Ulica: Porosły-Kolonia 1K
7.3.4) Miejscowość: Choroszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 16-070
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 188534,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 2 tj.: wszystkie złożone wnioski o dopuszczeniu do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |