Dostawa sprzętu serwerowego oraz oprogramowania w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Powiatu Staszowskiego”
Powiat Staszowski - Starostwo Powiatowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316138
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316138/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-01 09:28
- Lokalizacja
- Staszów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f72f97ae-c436-4bb0-80f0-3d552f7fcc67
- Identyfikator
- 8661709857
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316138 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu serwerowego oraz oprogramowania w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Powiatu Staszowskiego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Staszowski - Starostwo Powiatowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409241
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Józefa Piłsudskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Staszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@staszowski.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.staszowski.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.staszowski.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu serwerowego oraz oprogramowania w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Powiatu Staszowskiego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f72f97ae-c436-4bb0-80f0-3d552f7fcc67
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316138
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00073797/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa sprzętu serwerowego oraz oprogramowania w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie dofinansowane ze środków Projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny samorząd” realizowane w ramach Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274484
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ-IV.BI.272.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu serwerowego oraz oprogramowaniaw ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Powiatu Staszowskiego”
Przedmiotem zamówienia jest dostawa niżej wymienionego sprzętu komputerowego dla Starostwa Powiatowego w Staszowie, w ramach projektu „Cyfrowy Powiat”:
1) Część 1 Dostawa serwerów, sprzętu sieciowego oraz centralnego UPS dla serwerowni
Zgodnie z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu.
Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień:
48820000-2 Serwery
31682520-1 Awaryjne urządzenia wyłączeniowe
30233000-1 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
31214100-0 Przełączniki
48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72265000-0 Usługi konfiguracji oprogramowania
48620000-0 Systemy operacyjne
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31682520-1 - Awaryjne urządzenia wyłączeniowe
31214100-0 - Przełączniki
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
48620000-0 - Systemy operacyjne
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
4.5.5.) Wartość części: 328963,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu serwerowego oraz oprogramowaniaw ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Powiatu Staszowskiego”
Przedmiotem zamówienia jest dostawa niżej wymienionego sprzętu komputerowego dla Starostwa Powiatowego w Staszowie, w ramach projektu „Cyfrowy Powiat”:
2) Cześć 2 Dostawa serwerów NAS – 3 SZT.
Zgodnie z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu.
Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień:
48820000-2 Serwery
31682520-1 Awaryjne urządzenia wyłączeniowe
30233000-1 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
31214100-0 Przełączniki
48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72265000-0 Usługi konfiguracji oprogramowania
48620000-0 Systemy operacyjne
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31682520-1 - Awaryjne urządzenia wyłączeniowe
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
31214100-0 - Przełączniki
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
48620000-0 - Systemy operacyjne
4.5.5.) Wartość części: 27950,39 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu serwerowego oraz oprogramowaniaw ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Powiatu Staszowskiego”
Przedmiotem zamówienia jest dostawa niżej wymienionego sprzętu komputerowego dla Starostwa Powiatowego w Staszowie, w ramach projektu „Cyfrowy Powiat”:
3) Część 3 Zakup, wdrożenie i wsparcie systemu klasy DLP
Zgodnie z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu.
Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień:
48820000-2 Serwery
31682520-1 Awaryjne urządzenia wyłączeniowe
30233000-1 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
31214100-0 Przełączniki
48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72265000-0 Usługi konfiguracji oprogramowania
48620000-0 Systemy operacyjne
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31682520-1 - Awaryjne urządzenia wyłączeniowe
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
31214100-0 - Przełączniki
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
48620000-0 - Systemy operacyjne
4.5.5.) Wartość części: 97560,98 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 471213,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 471213,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 471213,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH ZSK - SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6791038633
7.3.3) Ulica: ul. dr. Józefa Babińskiego 62A
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-393
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 471213,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44280,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48781,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44280,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Robert Pawlik Lansecurity
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661543552
7.3.3) Ulica: Czernica 4B
7.3.4) Miejscowość: Staszów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-200
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44280,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 33 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105759,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 105759,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105759,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Robert Pawlik Lansecurity
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661543552
7.3.3) Ulica: Czernica 4B
7.3.4) Miejscowość: Staszów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-200
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105759,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 33 dni
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |