Budowa boiska w Kozłowie
Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316147
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316147/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 10:17
- Lokalizacja
- Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d8f1a40-227b-4d3d-9527-9fb83167380c
- Identyfikator
- 8961298766
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316147 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska w Kozłowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528698
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Kąty Wrocławskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-080
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 390 71 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.niedzwiedzka@katywroclawskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katywroclawskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://katywroclawskie.ezamawiajacy.pl/pn/katywroc/demand/286306/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska w Kozłowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d8f1a40-227b-4d3d-9527-9fb83167380c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316147
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244976/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy: ZP.271.53.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 409978,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa boiska w Kozłowie
Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska w Kozłowie.
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac polegających na budowie boiska wielofunkcyjnego z nawierzchnią EPDM wraz z zagospodarowaniem terenu w Kozłowie.
Całość prac należy wykonać zgodnie i na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej w grudniu przez: Archiefekt Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach, ul. Piłsudskiego 18/5, 55-011 Siechnice.
Użyte w dokumentach, opisujących przedmiot zamówienia, nazwy materiałów, urządzeń, jakichkolwiek innych wyrobów, produktów lub rozwiązań nie są obowiązujące i należy je traktować jako propozycje projektanta.
2) Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności / Podstawowe informacje:
a) Parametry obiektu :
Boisko o powierzchni 17,5 m x 32,10 m – 561,75 m2,
Dojścia utwardzone – kostka betonowa – powierzchnia 15,8 m2,
Obrzeża betonowe – w sumie – 115,34 m,
Piłkochwyty wys. 6,0 m – długość – 100 m
b) Wyposażenie boiska
słupki uniwersalne z siedziskiem dla sędziego z aluminiowego profilu owalnego 100 x 120 mm, z naciągiem śrubowym z tulejami montażowymi, deklami w kolorze nawierzchni w komplecie z siatką poliestrową turniejową oraz antenkami – 2 kpl,
kosze do koszykówki – 2 szt,
kosze na śmieci metalowe o pojemności 75 l ocynkowane i malowane lakierem strukturalnym – 2 szt,
tablica z regulaminem – konstrukcja z rur lub profili stalowych. Wypełnienie blachą ocynkowaną lub sklejką wodoodporną – 1 szt,
ławka z oparciem – stal węglowa, drewno jako standard, listwy jesionowe lub z drewna egzotycznego – 1 szt.
c) Przeniesienia istniejących obiektów
wiata (demontaż i ponowny montaż zgodnie z PZT),
zabawki – demontaż i ponowny montaż,
d) wycinka 2 drzew kolidujących z inwestycją,
e) nasadzenia zastępcze.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 8
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 451896,1 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 819180 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 451896,1 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MABUD INVEST Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 896 158 51 58
7.3.3) Ulica: Pełcznica 34A
7.3.4) Miejscowość: Pełcznica
7.3.5) Kod pocztowy: 55-080
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 451896,1 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |