Budowa ogólnodostępnego placu zabaw w miejscowości Bejsce

Urząd Gminy Bejsce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00316152
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00316152/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-01 10:18
Lokalizacja
Bejsce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a722d754-6554-444c-ad14-bd112bd974a0
Identyfikator
6621473689
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabawWyposażenie parków i placów zabawRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

BDB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL · lot 0
234 833,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316152 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogólnodostępnego placu zabaw w miejscowości Bejsce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Gminy Bejsce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531909

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bejsce

1.5.2.) Miejscowość: Bejsce

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-512

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 3511010

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@bejsce.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminy.com.pl/bejsce

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugbejsce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ogólnodostępnego placu zabaw w miejscowości Bejsce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a722d754-6554-444c-ad14-bd112bd974a0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316152

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00062634/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa ogólnodostępnego placu zabaw w miejscowości Bejsce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia dofinasowany w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Nazwa programu: Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027) Nazwa interwencji PS WPR: I.13.1 LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – komponent Wdrażanie LSR

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228177

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BIDR.271.2.26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 179674,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Budowa ogólnodostępnego placu zabaw w miejscowości Bejsce”, obejmującego wykonanie obiektów małej architektury wraz z montażem urządzeń zabawowych oraz wykonaniem bezpiecznych nawierzchni syntetycznych i piaskowych. Inwestycja realizowana będzie na działkach nr 155/15 oraz 155/22 obręb Bejsce, gmina Bejsce.

Zakres zamówienia obejmuje w szczególności dostawę i montaż urządzeń placu zabaw, w tym m.in. stojaków rowerowych, ścianki wspinaczkowej, huśtawki wagowej, zjeżdżalni, koparki zabawowej, karuzeli tarczowej, trampoliny ziemnej, zjazdu linowego typu tyrolka oraz innych elementów rekreacyjnych, a także wykonanie nawierzchni amortyzujących upadki i uporządkowanie terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234833,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 352000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 234833,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BDB Sp. z o.o.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 7922302693

7.3.4) Miejscowość: Jarosław

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 234833,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane