„Wykonanie docieplenia dachu, wymianę pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Armii Krajowej 1 w Wysokiem Mazowieckiem”.
Gmina Miejska Wysokie Mazowieckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316238
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316238/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 10:34
- Lokalizacja
- Wysokie Mazowieckie, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-177b756b-4145-4f97-9124-9e27e5d4b93b
- Identyfikator
- 7221597483
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316238 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie docieplenia dachu, wymianę pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Armii Krajowej 1 w Wysokiem Mazowieckiem”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Wysokie Mazowieckie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670143
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ludowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 86 275 2592
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wysokiemazowieckie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wysokiemazowieckie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-177b756b-4145-4f97-9124-9e27e5d4b93b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie docieplenia dachu, wymianę pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Armii Krajowej 1 w Wysokiem Mazowieckiem”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-177b756b-4145-4f97-9124-9e27e5d4b93b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316238
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268268
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGM.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie docieplenia dachu, wymianę pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem budynku mieszkalnego wielorodzinnego zlokalizowanym przy ul. Armii Krajowej 1 w Wysokiem Mazowieckiem, dz. nr 1502.
Do niniejszego zmówienia należy zastosować 8% stawką VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami dla robót dotyczących budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego.
Planowane roboty budowlane nie wymagają pozwolenia na budowę, a jedynie zgłoszenia właściwemu organowi administracji architektoniczno-budowlanej.
2. Szczegółowy zakres prac został określony w załączonej do SWZ dokumentacji projektowej oraz przedmiarach robót.
3. Zakres prac obejmuję:
- roboty rozbiórkowe,
- wywóz i utylizacja odpadów,
- oczyszczanie istniejącej powierzchni i nałożenie warstwy izolacyjnej,
- wymiana orynnowania i obróbek blacharskich,
- remont kominów poprzez ocieplenie wełną mineralną o gr. 5 cm i obłożenie blachą powlekaną,
- docieplenie dachu wełną mineralną twardą o gr. 20 cm,
- wykonanie pokrycia dachu budynku papą termozgrzewalną na warstwie papy podkładowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć wydatku do kwoty zaproponowanej przez Wykonawcę.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 376357,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 477845,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |