Remont boiska wielofunkcyjnego i rozbiegu do skoku w dal przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 w Siedlcach

MIASTO SIEDLCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00316240
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00316240/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-01 10:35
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8ec7048b-1482-47c6-8ded-dee329a36a15
Identyfikator
8212525409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty rozbiórkowePrzygotowanie terenu pod budowęUsługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

SOLID-STET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL · lot 0
279 729,06 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316240 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boiska wielofunkcyjnego i rozbiegu do skoku w dal przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 w Siedlcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SIEDLCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skwer Niepodległości 2

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Magdalena.Glasek@um.siedlce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont boiska wielofunkcyjnego i rozbiegu do skoku w dal przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 w Siedlcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ec7048b-1482-47c6-8ded-dee329a36a15

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316240

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035375/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Remont boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250813

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: F.271.26.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 196247,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót dla zadania pod nazwą „Remont boiska wielofunkcyjnego i rozbiegu do skoku w dal przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 w Siedlcach” położonych na działkach o numerach ewidencyjnych 56/11 i 55/5 obręb 49.
Wymiary nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego:
 szerokość – 26 m
 długość – 44 m
 powierzchnia – 1 144,00 m2
Wymiary nawierzchni poliuretanowej rozbiegu do skoku w dal:
 szerokość – 1,50 m
 długość – 21 m
 powierzchnia – 31,50 m2
Zakres rzeczowy obejmuje między innymi:
 roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, demontaże;
 wywóz i utylizację materiałów z rozbiórek,
 oczyszczenie istniejącej nawierzchni poliuretanowej z naprawą ubytków, myciem i impregnacją;
 wykonanie nowej nakładki gr. 10 mm (układana mechanicznie bezspoinowo przy użyciu rozkładarki) na powierzchni boiska wraz z wykonaniem warstwy użytkowej poliuretanowej gr. 2-3 mm wykonanej jako natrysk w kolorze czerwonym, zielonym i żółtym i na powierzchni rozbiegu do skoku w dal w kolorze czerwonym;
 malowanie linii boisk farbami poliuretanowymi metodą natrysku – boisko do piłki ręcznej, dwa boiska do siatkówki, dwa boiska do koszykówki;
 montaż wyposażenia:
• bramki do piłki ręcznej z siatką – 2 szt. (nowe);
• zestawy do koszykówki – 4 szt. (z demontażu);
• belki do skoku w dal – 1 szt. (nowa);
• wymianę drewnianych siedzisk w ławkach
• stojaków na rowery,
• tablicy regulaminowej, koszy na śmieci.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279729,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 934877,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 279729,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOLID-STET Sp. z o.o. sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 852-260-19-03

7.3.3) Ulica: ul. Międzyparkowa 12A lok. 6

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-346

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 279729,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane