„Dostawa farb i artykułów malarskich na rzecz 41.Bazy Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie”– Nr 14/26/P”

41. Baza Lotnictwa Szkolnego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00316245
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00316245/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-01 10:36
Lokalizacja
Dęblin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-673d834b-831c-4844-9f02-33469ce962c2
Identyfikator
5060111875
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Farby, lakiery i mastyksyFarbyRozpuszczalniki

Wykonawcy

3 przyznane

METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 0
18 815,42 PLN
PIOTR WAROWNYRyki, PL · lot 1
1039,91 PLN
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 2
7207,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316245 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa farb i artykułów malarskich na rzecz 41.Bazy Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie”– Nr 14/26/P”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 41. Baza Lotnictwa Szkolnego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061456920

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Brygady Pościgowej 5

1.5.2.) Miejscowość: Dęblin

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-521

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 41blsz.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.41blsz.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1317810

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa farb i artykułów malarskich na rzecz 41.Bazy Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie”– Nr 14/26/P”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-673d834b-831c-4844-9f02-33469ce962c2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316245

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108398/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Materiały budowlane, materiały sanitarne, farby, art. malarskie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262940

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/26/P

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 25408,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa farb, lakierów i artykułów malarskich na rzecz 41.Bazy Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie.

2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 niezależne zadania:

a) Zad. I - Farby i artykuły malarskie dla Służby Inżynieryjno-Saperskiej;
b) Zad. II – Farby i artykuły malarskie dla Służby Żywnościowej;
c) Zad. III – Farby i artykuły malarskie dla Służby MPS;

3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, przez co należy rozumieć, że wykonawca może złożyć ofertę na pełen zakres przedmiotowy jednego lub dwóch lub trzech zadań (części) zamówienia. Częścią zamówienia jest każde kompletne zadanie. Zamawiający dopuszcza możliwość składania oferty na wszystkie lub wybrane zadanie (część) zamówienia. Każde zadanie (część) zamówienia będzie oceniane odrębnie. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w poszczególnych zadaniach zostaną odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.

4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa niniejsza SWZ oraz:

a) Załącznik Nr 1 do SWZ tj. formularz ofertowy;
b) Załącznik Nr 2a do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy dla Zadania I;
c) Załącznik Nr 2b do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy dla Zadania II;
d) Załącznik Nr 2c do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy dla Zadania III;

Wszystkie załączniki stanowią integralna część niniejszej SWZ.

5. Opis przedmiotu zamówienia:

ZADANIE I – farby i artykuły malarskie dla służby inżynieryjno – saperskiej:

• Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa materiałów potrzebnych do wykonania obsług sprzętu inżynieryjnego, zawartych w formularzu ofertowym (tj. załącznik nr 1 do SWZ Tabela 1) w ilościach określonych przez Zamawiającego;
• Materiały powinny być dostarczone pełnowartościowe, nowe, nie posiadające wad fizycznych lub prawnych;

• Dostarczone materiały nie mogą posiadać śladów uszkodzenia lub wcześniejszego używania, a także winny spełniać wszystkie określone w projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2a do SWZ) wymagania i oczekiwania Zamawiającego;

• Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony wraz z kartami charakterystyki substancji, deklaracjami zgodności lub atestami, jeżeli poszczególne materiały, takie dokumenty posiadają;

• Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć farby i różne art. malarskie najwyższej jakości, zgodnie z Polskimi Normami, objęte gwarancją jakości oraz okresami ważności podanymi
w opisie przedmiotu zamówienia, liczonych od dnia podpisania protokołu odbioru.

• Dostawa przedmiotu zamówienia powinna być dokonana do miejsca wskazanego przez Zamawiającego – magazynu służby inżynieryjno-saperskiej, znajdującego się na terenie 4 pułku saperów w Dęblinie, w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, w godz. 8:00 – 15:00, w cenie zgodnej z ofertą cenową ujętą przez Wykonawcę w formularzu cenowym;

• Odbiór przedmiotu Umowy będzie dokonany w magazynie Odbiorcy (magazyn służby inżynieryjno-saperskiej, znajdujący się na terenie 4 Pułku Saperów w Dęblinie, ul. Saperów 5) z udziałem Wykonawcy lub jego przedstawiciela. Brak uczestnictwa Wykonawcy w czynnościach odbioru upoważnia Zamawiającego do dokonania czynności odbioru bez udziału Wykonawcy na jego ryzyko;

• Dostawa nastąpi na koszt Wykonawcy. O dokładnym terminie dostawy Wykonawca powiadomi Zamawiającego z wyprzedzeniem co najmniej jednodniowym w kontaktach roboczych;

• Zamawiający nie dopuszcza dostaw częściowych przedmiotu Umowy.

• Zamawiający wymaga, aby na opakowaniu lub etykiecie dostarczonego asortymentu umieszczone były następujące informacje: nazwa asortymentu, nazwa producenta (logo producenta), numer katalogowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44800000-8 - Farby, lakiery i mastyksy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44810000-1 - Farby

44832000-1 - Rozpuszczalniki

4.5.5.) Wartość części: 20878,26 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa farb, lakierów i artykułów malarskich na rzecz 41.Bazy Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie.

2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 niezależne zadania:

a) Zad. I - Farby i artykuły malarskie dla Służby Inżynieryjno-Saperskiej;
b) Zad. II – Farby i artykuły malarskie dla Służby Żywnościowej;
c) Zad. III – Farby i artykuły malarskie dla Służby MPS;

3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, przez co należy rozumieć, że wykonawca może złożyć ofertę na pełen zakres przedmiotowy jednego lub dwóch lub trzech zadań (części) zamówienia. Częścią zamówienia jest każde kompletne zadanie. Zamawiający dopuszcza możliwość składania oferty na wszystkie lub wybrane zadanie (część) zamówienia. Każde zadanie (część) zamówienia będzie oceniane odrębnie. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w poszczególnych zadaniach zostaną odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.

4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa niniejsza SWZ oraz:

a) Załącznik Nr 1 do SWZ tj. formularz ofertowy;
b) Załącznik Nr 2a do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy dla Zadania I;
c) Załącznik Nr 2b do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy dla Zadania II;
d) Załącznik Nr 2c do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy dla Zadania III;

Wszystkie załączniki stanowią integralna część niniejszej SWZ.

5. Opis przedmiotu zamówienia:

ZADANIE II – farby i artykuły malarskie dla służby żywnościowej:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa farb, lakierów i artykułów malarskich.
• Wykonawca zobowiązany jest wraz z dostawą dołączyć Karty Charakterystyki przedmiotu zamówienia dla poz. 1-8.
• Na opakowaniu produktu powinna być umieszczona czytelna nazwa produktu producenta oraz inne informacje potwierdzające wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia, jeżeli nie ma takich na opakowaniu prosimy o dołączenie dodatkowych dokumentów potwierdzające spełnienie wymagań OPZ np. karty techniczne, katalogowe, etykiety, deklaracje producenta lub inne dokumenty zawierające informacje z OPZ.
Dostarczane dokumenty powinny być w języku polskim.
• Materiały powinny być dostarczone pełnowartościowe, nowe i oryginalne, nie posiadające wad fizycznych lub prawnych, nie mogą posiadać śladów uszkodzenia lub wcześniejszego używania, co powinno być odzwierciedlone w protokole przyjęcia.

• Dostarczony przedmiot zamówienia powinien spełniać wymagania techniczne, jakościowe i użytkowe zawarte w aktualnej dokumentacji do produkcji seryjnej.

• Przyjęcie przez Zamawiającego bez zastrzeżeń całości niewadliwego przedmiotu Umowy wraz z wymaganymi dokumentami, zostanie potwierdzone podpisaniem protokołu przyjęcia przez Strony.

• Zamawiający nie dopuszcza dostaw częściowych przedmiotu Umowy.

• Wykonawca oświadcza, iż zrealizuje postanowienia niniejszej Umowy zgodnie
ze złożoną ofertą, w sposób profesjonalny oraz z najwyższą starannością.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44800000-8 - Farby, lakiery i mastyksy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44810000-1 - Farby

44832000-1 - Rozpuszczalniki

4.5.5.) Wartość części: 1361,14 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa farb, lakierów i artykułów malarskich na rzecz 41.Bazy Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie.

2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 niezależne zadania:

a) Zad. I - Farby i artykuły malarskie dla Służby Inżynieryjno-Saperskiej;
b) Zad. II – Farby i artykuły malarskie dla Służby Żywnościowej;
c) Zad. III – Farby i artykuły malarskie dla Służby MPS;

3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, przez co należy rozumieć, że wykonawca może złożyć ofertę na pełen zakres przedmiotowy jednego lub dwóch lub trzech zadań (części) zamówienia. Częścią zamówienia jest każde kompletne zadanie. Zamawiający dopuszcza możliwość składania oferty na wszystkie lub wybrane zadanie (część) zamówienia. Każde zadanie (część) zamówienia będzie oceniane odrębnie. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w poszczególnych zadaniach zostaną odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.

4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa niniejsza SWZ oraz:

a) Załącznik Nr 1 do SWZ tj. formularz ofertowy;
b) Załącznik Nr 2a do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy dla Zadania I;
c) Załącznik Nr 2b do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy dla Zadania II;
d) Załącznik Nr 2c do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy dla Zadania III;

Wszystkie załączniki stanowią integralna część niniejszej SWZ.

ZADANIE III – farby i artykuły malarskie dla służby MPS:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa farb i rozpuszczalników do malowania elementów metalowych do zabezpieczenia antykorozyjnego pojazdów do magazynu służby MPS z przeznaczeniem na zabezpieczenie realizacji obsługiwania technicznego.

• Zamawiający wymaga, aby dostarczony przedmiot zamówienia pochodził z partii wyprodukowanej nie wcześniej niż w I kwartale 2026 roku, pełnowartościowy, nie posiadający wad fizycznych i prawnych, dostarczony w oryginalnych opakowaniach, nie posiadających śladów ich uszkodzenia.

• Produkty muszą odpowiadać obowiązującym normom w zakresie gatunku pierwszego.

• Produkty muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu i zakonserwowane metodą zabezpieczająca zachowanie och właściwości oraz parametrów technicznych i eksploatacyjnych podczas transportu, a także przechowywania w warunkach magazynowych. Produkty muszą być dostarczone w opakowaniach zabezpieczających przed zmianami ilościowymi i jakościowymi.

• Produkty muszą posiadać karty charakterystyki i karty techniczne o ile takie posiadają.

• Wykonawca wraz z dostawą przedmiotu zamówienia zobowiązany jest dostarczyć:
 szczegółowy wykaz dostarczonego przedmiotu zamówienia tj. dokumentu WZ do dostawy,
 karty charakterystyki i karty techniczne substancji niebezpiecznych – jeżeli dotyczy.

• Brak jakiegokolwiek dokumentu, o którym mowa powyżej będzie skutkował brakiem odbioru przedmiotu Umowy przez Zamawiającego.

• Odbiór nastąpi na podstawie Protokołu odbioru przedmiotu zamówienia, który zostanie sporządzony przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego. Protokół ten winien potwierdzać dostawę przedmiotu zamówienia spełniającego wymagania, w tym faktyczną datę dostarczenia kompletnego i bezusterkowego przedmiotu zamówienia, bądź jego części oraz dane identyfikacyjne przedmiotu zamówienia. Protokół winien także określać numer faktury dotyczącej przekazywanego przedmiotu zamówienia, ceny jednostkowe wynikające z wartości określonej na fakturze oraz dokładny adres Zamawiającego. Protokół odbioru zostanie podpisany przez Komisję powołaną przez Zamawiającego: 41 Baza Lotnictwa Szkolnego, ul. Brygady Pościgowej 5, 08-521 Dęblin.

• Wykonawca ponosi odpowiedzialność (ryzyko utraty, uszkodzenia itp., powstałe w czasie transportu) za przedmiot zamówienia do czasu jego formalnego przyjęcia przez Zamawiającego, tj. podpisania przez strony protokół odbioru dostawy.

• Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć wyprodukowany przedmiot zamówienia na koszt własny do magazynu Zamawiającego. Realizacja dostawy odbędzie się transportem odpowiednio przygotowanym do przewozu i w szczególności zabezpieczonym przed ujemnym wpływem warunków atmosferycznych, przemieszczaniem ładunku, uszkodzeniem i zawilgoceniem opakowań i innymi czynnikami wpływającymi na uszkodzenie lub obniżenie jakości przedmiotu zamówienia.

• O terminie dostawy Wykonawca zobowiązany jest powiadomić Zamawiającego na trzy dni przed datą dostawy telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

• Przyjęcie dostawy przez Zamawiającego zrealizowane zostanie w dniu roboczym, w jednym z dni od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00, oprócz dni ustawowo wolnych od pracy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44800000-8 - Farby, lakiery i mastyksy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44810000-1 - Farby

44832000-1 - Rozpuszczalniki

4.5.5.) Wartość części: 9012,59 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18815,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29670,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18815,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT - HURT SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5471598442

7.3.3) Ulica: USŁUGOWA

7.3.4) Miejscowość: MIĘDZYRZECZE DOLNE

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18815,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1039,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1348,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1039,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FW PIOTR WAROWNY

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7162590366

7.3.3) Ulica: PONIATOWSKIEGO

7.3.4) Miejscowość: RYKI

7.3.5) Kod pocztowy: 08-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1039,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7207,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12132,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7207,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT - HURT SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5471598442

7.3.3) Ulica: USŁUGOWA

7.3.4) Miejscowość: MIĘDZURZECZE DOLNE

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7207,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy