„Dostawa ambulansu do transportu pacjentów typu A1 wraz z wyposażeniem dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie”

WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY W ANDRYCHOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00316283
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00316283/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-01 10:43
Lokalizacja
Andrychów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7cfbd046-7f34-47fd-b22f-b625ccf8ef77
Identyfikator
5512123091
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy pogotowiaKaretkiWyposażenie pojazdów ratowniczychUrządzenia medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

AUTO-FORM DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSosnowiec, PL · lot 0
629 629,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316283 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa ambulansu do transportu pacjentów typu A1 wraz z wyposażeniem dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY W ANDRYCHOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000805666

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jarosława Dąbrowskiego 19

1.5.2.) Miejscowość: Andrychów

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-120

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 33/875 24-46

1.5.8.) Numer faksu: 33/875 45-59

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: imastykarz@szpital.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.info.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

Adres strony internetowej, na której prowadzone jest postępowanie i na której będą dostępne wszelkie dokumenty związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_andrychow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa ambulansu do transportu pacjentów typu A1 wraz z wyposażeniem dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cfbd046-7f34-47fd-b22f-b625ccf8ef77

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316283

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057356/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa ambulansu do transportu pacjentów typu A1 wraz z wyposażeniem dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. W ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 – 2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną. Działanie 5.13 Środowiskowa opieka psychiatryczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Typ projektu A. Wsparcie opieki psychiatrycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243715

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP/260/8/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa ambulansu do transportu pacjentów typu A1 wraz z wyposażeniem dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie.
1.2 Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ, tj. Opisie przedmiotu zamówienia, Załączniku nr 1a do SWZ – Parametry techniczne, dalszej części SWZ, a także załącznikach będących jej integralną częścią.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34114100-0 - Pojazdy pogotowia

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34114121-3 - Karetki

42415320-7 - Wyposażenie pojazdów ratowniczych

33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 629629,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 629629,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 629629,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Auto-Form Distribution Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2220898694

7.3.3) Ulica: Inwestycyjna

7.3.4) Miejscowość: Sosnowiec

7.3.5) Kod pocztowy: 41-208

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 629629,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wraz z dostawą ambulansu Wykonawca dostarczy następujące dokumenty:
1 dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu jako pojazdu specjalnego sanitarnego na terytorium RP, w tym świadectwo homologacji pojazdu skompletowanego lub inny dokument wymagany obowiązującymi przepisami prawa;
2 deklaracje zgodności UE, certyfikaty, raporty z badań lub inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego ambulansu typu A1 oraz systemu transportowego z wymaganiami określonymi w SWZ oraz wymaganiami aktualnie obowiązujących norm PN-EN 1789 i PN-EN 1865 lub norm równoważnych;
3 dokumenty potwierdzające zgodność wyrobów medycznych z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 (MDR) oraz ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych;
4 instrukcje obsługi, użytkowania i konserwacji ambulansu, zabudowy medycznej oraz systemu transportowego w języku polskim;
5 dokumenty gwarancyjne dotyczące pojazdu bazowego, zabudowy medycznej oraz systemu transportowego;
6 wykaz autoryzowanych punktów serwisowych dla pojazdu bazowego oraz zabudowy medycznej;
7 harmonogram oraz zakres wymaganych przeglądów gwarancyjnych i eksploatacyjnych zgodnie z zaleceniami producenta;
8 paszporty techniczne – jeżeli są wymagane dla danego wyrobu medycznego lub urządzenia;
9 wykaz numerów seryjnych urządzeń i elementów systemu transportowego;
10 protokół przeprowadzenia szkolenia pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji ambulansu oraz systemu transportowego;
11 tłumaczenia na język polski dokumentów sporządzonych w języku obcym.
2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy