Dostawa hamowni podwoziowej do badania układów napędowych pojazdów, na potrzeby Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej
Politechnika Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316300
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-01 10:45
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-50fc2fc7-4753-4e6a-a42b-bbd1c5f47021
- Identyfikator
- 5840203593
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316300 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa hamowni podwoziowej do badania układów napędowych pojazdów, na potrzeby Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Gdańska
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 11/12
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-233
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.wimio@pg.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wimio.pg.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pg_edu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa hamowni podwoziowej do badania układów napędowych pojazdów, na potrzeby Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50fc2fc7-4753-4e6a-a42b-bbd1c5f47021
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00164889/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Hamownia podwoziowa do badania układów napędowych pojazdów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285583
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/117/005/D/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa hamowni podwoziowej do badania układów napędowych pojazdów, na potrzeby Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.
Kompletny przedmiot zamówienia składa się z następujących podzespołów:
1) Hamownia
2) System pomiarowy
3) System sterowania hamownią
4) mobilne urządzenie do rejestracji, gromadzenia i analizy danych
2.Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji i nie może być przedmiotem praw osób trzecich.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje jego transport, ubezpieczenie na całej trasie oraz wniesienie przedmiotu zamówienia we wskazane przez Zamawiającego miejsce na terenie Politechniki Gdańskiej.
4. Zamawiający wymaga aby wykonawca dostarczył wymagany sprzęt, zamontował go uruchomił go oraz przeszkolił pracowników Zamawiającego z obsługi i eksploatacji przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ.
6. Wykonawca udzieli gwarancji jakości na oferowany przedmiot zamówienia na okres 24 miesięcy, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono 2 Oferty. W toku badania ofert Zamawiający ustalił, iż obie Oferty podlegają odrzuceniu.W związku z tym, iż wszystkie złożone w postępowaniu Oferty podlegają odrzuceniu Zamawiajacy unieważnia przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |