PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 1155T PRZEŁAJ - KRZELÓW – SWARYSZÓW W MIEJSCOWOŚCI SWARYSZÓW OD KM 6+445 DO KM 6+800, DŁUGOŚCI 355 MB.
Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316353
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316353/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 10:53
- Lokalizacja
- Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c311650-1ec4-4252-a6b4-02594a8f4b02
- Identyfikator
- 299943379
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogowe
Wykonawcy
1 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE "WOJTRANS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJędrzejów, PL · lot 0
543 370,95 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316353 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 1155T PRZEŁAJ - KRZELÓW – SWARYSZÓW W MIEJSCOWOŚCI SWARYSZÓW OD KM 6+445 DO KM 6+800, DŁUGOŚCI 355 MB.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okrzei 83
1.5.2.) Miejscowość: Jędrzejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-300
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41 386-14-26
1.5.8.) Numer faksu: 41 386-11-71
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdpjedrzejow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatjedrzejow.pl/bipkod/012/004/004/003
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdpjedrzejow.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 1155T PRZEŁAJ - KRZELÓW – SWARYSZÓW W MIEJSCOWOŚCI SWARYSZÓW OD KM 6+445 DO KM 6+800, DŁUGOŚCI 355 MB.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c311650-1ec4-4252-a6b4-02594a8f4b02
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316353
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033207/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Przebudowa drogi powiatowej nr 1155T Przełaj-Krzelów-Swaryszów w miejscowości Swaryszów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236914
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.451.Rb.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 812064,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie polega na wykonaniu robót budowlanych w zakresie:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1155T Przełaj – Krzelów – Swaryszów
w miejscowości Swaryszów od km 6+445 do km 6+800, długości 355 mb
2.1. Chodnik
2.2. Poszerzenie do 5,5 m plus przełomy
2.3. Nawierzchnia i elementy ulicy
2.4. Roboty wykończeniowe
Szczegółowy zakres robót określa kosztorys ofertowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 543370,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 882489,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 543370,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe WOJTRANS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6562333810
7.3.3) Ulica: B. Głowackiego 93
7.3.4) Miejscowość: Jędrzejów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-300
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 543370,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |