Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Płocku przy ul. H. Sienkiewicza 48 - III Etap wraz z zagospodarowaniem i urządzeniem terenu, infrastrukturą techniczną, komunikacją (...)
MIEJSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316409
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316409/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 11:02
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af04ad03-4d8a-4fac-a0d3-d76a0ae91752
- Identyfikator
- 7741261654
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316409 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Płocku przy ul. H. Sienkiewicza 48 - III Etap wraz z zagospodarowaniem i urządzeniem terenu, infrastrukturą techniczną, komunikacją (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 610293139
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Kwiatka 5
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mtbsplock@plocman.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mtbs.plock.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-af04ad03-4d8a-4fac-a0d3-d76a0ae917521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
spółka prawa handlowego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Płocku przy ul. H. Sienkiewicza 48 - III Etap wraz z zagospodarowaniem i urządzeniem terenu, infrastrukturą techniczną, komunikacją (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af04ad03-4d8a-4fac-a0d3-d76a0ae91752
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316409
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258983
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/V/MTBS/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z zagospodarowaniem i urządzeniem terenu, infrastrukturą techniczną, komunikacją obejmującą chodniki i obiekty małej architektury wraz z rozbiórką istniejącego budynku gospodarczego, w Płocku przy ul. Henryka Sienkiewicza 48 (III ETAP), na działce o numerze ewidencyjnym gruntów 489/5 obręb 8 – Śródmieście, jednostka ewidencyjna 146201_1 miasto Płock wraz z infrastrukturą techniczną (instalacjami wewnętrznymi: wod-kan, c.o., wentylacji mechanicznej, elektryczną, telekomunikacyjną, węzłem cieplnym, instalacjami zewnętrznymi, oświetleniem terenu) oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji udzielającej pozwolenia na użytkowanie i oddanie Zamawiającemu inwestycji zrealizowanej do stanu nadającego się do bezpośredniej eksploatacji zgodnie z przeznaczeniem oraz usunięcie wszystkich wad i usterek powstałych w okresie rękojmi i udzielonej gwarancji jakości.
Przedmiot umowy podzielony jest na dwie część realizacji zamówienia:
Część I – obejmująca realizację rozbiórki istniejącego budynku gospodarczego, wykonanie opinii geotechnicznej wraz z dokumentacją badań podłoża gruntowego w miejscu rozebranego budynku oraz wykonanie ewentualnej rewizji sposobu posadowienia budynku mieszkalnego wielorodzinnego w zależności od otrzymanych wyników w ww. dokumentacji geotechnicznej - podstawowy, gwarantowany zakres zamówienia, określony w załączniku nr 1 do umowy, stanowiący nie więcej niż 5 % zamówienia,
Część II – obejmująca budowę nowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z zagospodarowaniem i urządzeniem terenu (z wyłączeniem robót objętych I częścią) oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji udzielającej pozwolenia na użytkowanie i oddanie Zamawiającemu wybudowanego obiektu zrealizowanego do stanu nadającego się do bezpośredniej eksploatacji zgodnie z przeznaczeniem oraz usunięcie wszystkich wad i usterek powstałych w okresie rękojmi i udzielonej gwarancji jakości – zakres opcjonalny zamówienia - Opcja I, określona w załączniku nr 2 do umowy, stanowiąca nie mniej niż 95 % zamówienia.
UWAGA:
Realizacja przedmiotu zamówienia części II (Opcji I) jest uzależniona od środków finansowych, jakie Zamawiający będzie mógł przeznaczyć docelowo na realizację ww. zadania inwestycyjnego.
Zamawiający ma prawo do skorzystania z przewidzianego prawa Opcji I w terminie do 2 miesięcy od dnia podpisania umowy, po upływie tego terminu Zamawiający nie będzie mógł skorzystać z prawa Opcji I. Warunkiem uruchomienia prawa Opcji I jest złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa Opcji I.
Wykonawca, po otrzymaniu od Zamawiającego powyższego oświadczenia, zobowiązany jest do rozpoczęcia realizacji przedmiotu umowy w zakresie Opcji I – z dniem następnym po zakończeniu realizacji części I – gwarantowanej, podstawowej.
Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z Opcji I nie skorzysta. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego.
2. Postępowanie nie obejmuje wykonania następujących robót:
a) Przyłącze wodociągowe z rur Ø 63 PE o długości L = 9,40 m,
b) Przyłącze kanalizacji sanitarnej z rur Ø 200 PP SN8 L = 6,8 m,
c) Zewnętrzna instalacja wodociągowa Ø 63 PE o długości L = 41,00 m,
d) Zewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej na odcinku od studni S1 do S3
z rur Ø 160 PVC SN8 długości L = 38,35 m,
e) Zewnętrzna instalacja kanalizacji deszczowej na odcinku od studni D5 do D4
z rur Ø 200 PVC SN8 długości L = 9,85 m,
f) Przebudowa przyłącza cieplnego z rur preizolowanych 2x60,3/125 mm
długości L = 96,00 m,
g) Zewnętrzna instalacja teletechniczna długości L = 36,00 m wraz z wykonaniem studni teletechnicznych w ilości 2 szt.,
h) Wycinka drzew w ilości 10 szt.
W związku z powyższym nie należy uwzględniać wartości ww. robót przy całkowitej wycenie przedmiotu zamówienia. Teren budowy został ogrodzony.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8227164,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8375164,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8227164,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eurodom Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7743258283
7.3.3) Ulica: Witolda Zglenickiego 18
7.3.4) Miejscowość: Płock
7.3.5) Kod pocztowy: 09-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8227164,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Terminy wykonania zamówienia:a) przekazanie terenu budowy protokołem zdawczo-odbiorczym sporządzonym przez przedstawicieli obydwu stron wraz z dokumentacją projektową i pozwoleniem na budowę – do 7 dni od dnia zawarcia umowy,
b) część I – zakres gwarantowany (podstawowy) – do 2 miesięcy od dnia zawarcia umowy,
c) część II – zakres opcjonalny – Opcja I - do 13 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji robót zakresu opcji I.
2. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę minimum 60 miesięcy gwarancji jakości na cały zakres robót budowlanych (Zakres podstawowy, Opcja I), zgodnie z zapisami Działu II Projektowanych postanowień umowy.
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |