„Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Gminie Frampol poprzez zakup sprzętu informatycznego i urządzeń bezpieczeństwa”

Gmina Frampol

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00316425
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00316425/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-01 11:04
Lokalizacja
Frampol, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c506d5f-b451-4c9b-a069-95a025b98925
Identyfikator
9181993853
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUrządzenia siecioweSystemy operacyjneSerwery siecioweElementy składowe sieciUsługi opracowywania oprogramowania zabezpieczającegoUsługi w zakresie wsparcia technicznegoUrządzenia do przechowywania i odczytu danychRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputerowePakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjneZestawy pakietów oprogramowaniaAwaryjne urządzenia energetyczne

Wykonawcy

1 przyznane

PROMAR IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL · lot 0
400 795,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316425 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Gminie Frampol poprzez zakup sprzętu informatycznego i urządzeń bezpieczeństwa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Frampol

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369190

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Radzięcka 8

1.5.2.) Miejscowość: Frampol

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-440

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 685 75 09

1.5.8.) Numer faksu: -

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umframpol@frampol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umframpol.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://frampol.ezamawiajacy.pl/pn/frampol/demand/295756/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Gminie Frampol poprzez zakup sprzętu informatycznego i urządzeń bezpieczeństwa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c506d5f-b451-4c9b-a069-95a025b98925

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316425

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005809/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 „Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Gminie Frampol”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Gminie Frampol” realizowany jest z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276960

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.02.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego i urządzeń bezpieczeństwa w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”,
w tym:
1) Serwer typ 1 – 1 szt.;
2) Serwer typ 2 – 1 szt.;
3) Macierz dyskowa – 1 szt.;
4) UPS typ 1 – 47 szt;
5) UPS typ 2 – 1 szt.;
6) Serwer NAS typ 1 – 1 szt;
7) Serwer NAS typ 2 – 2 szt;
8) UTM – 2 szt;
9) Przełącznik typ 1 – 3 szt.;
10) Przełącznik typ 2 – 3 szt.;
11) Oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą IT – 1 kpl.
4.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) dostawę do siedziby Zamawiającego, tj. Urzędu Miejskiego we Frampolu, w zakresie i ilościach wskazanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia,
2) dostarczany sprzęt i oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone i nieobciążone prawami osób trzecich,
3) dostarczany sprzęt i oprogramowanie muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego w UE,
4) Wykonawca zapewni takie opakowanie sprzętu jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy,
5) sprzęt będzie oznaczony zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa,
7) Wykonawca zobowiązany jest do wdrożenia dostarczonego sprzętu i oprogramowania,
8) Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi sprzętu lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać.
9) Dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia na niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48620000-0 - Systemy operacyjne

48821000-9 - Serwery sieciowe

32422000-7 - Elementy składowe sieci

72212730-5 - Usługi opracowywania oprogramowania zabezpieczającego

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne

48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400795,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400795,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400795,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROMAR IT Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312707971

7.3.3) Ulica: Plebańska

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400795,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy