Przebudowa ulicy Piwnej w miejscowości Połczyn-Zdrój
GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316495
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316495/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 11:17
- Lokalizacja
- Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88bbbbe7-90c0-4eaf-8df0-252842cf20c0
- Identyfikator
- 6722023427
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316495 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Piwnej w miejscowości Połczyn-Zdrój
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920860
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 3-4
1.5.2.) Miejscowość: Połczyn-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-320
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 3666100
1.5.8.) Numer faksu: +48 94 3666105
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@polczyn-zdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polczyn-zdroj.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-88bbbbe7-90c0-4eaf-8df0-252842cf20c01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ulicy Piwnej w miejscowości Połczyn-Zdrój2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88bbbbe7-90c0-4eaf-8df0-252842cf20c0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316495
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043062/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa ulicy Piwnej w miejscowości Połczyn-Zdrój
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236411
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GG.271.1.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji zadania pn. „Przebudowa ulicy Piwnej w miejscowości Połczyn-Zdrój”.
2. Zadanie dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Umowa nr RFRD-1/8/2026 z dnia 10.04.2026 r.
Realizacja robót nastąpi w podziale na dwa zadania:
Zadanie Nr 1
Przebudowa nawierzchni ul. Piwnej wraz z chodnikami i miejscami postojowymi oraz budowa sieci kanalizacji deszczowej - zadanie finansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Realizacja zadania polegać będzie na przebudowie nawierzchni ulicy Piwnej (od skrzyżowania z ul. Szczecinecką do skrzyżowania z ulicą Staszica) i zlokalizowanych przy niej skrzyżowaniach (ul. Browarna, ul. Wąska i ul. Staszica), zjazdów, budowę kanalizacji deszczowej oraz wykonanie doświetlenia przejścia dla pieszych wraz z przestawieniem lamp ulicznych. Z uwagi na długi okres użytkowania nawierzchnia ulicy uległa znacznej degradacji, w nawierzchni występują liczne odkształcenia, koleiny, garby i przemieszczenia. Pod istniejącą nawierzchnią znajduje się również sieć kanalizacji ogólnospławnej, która zostanie przebudowana i rozdzielona na kanalizację deszczową i sanitarną zgodnie z dokumentacją projektową. Głównym celem zadania jest poprawa standardu i jakości sieci drogowej a także zwiększenie nośności nawierzchni.
Zadanie Nr 2
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej – zadanie finansowane z budżetu Regionalnych Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Białogardzie.
Zakres rzeczowy zadania obejmuje:
• budowę sieci wodociągowej o średnicach DN160, DN110, DN90 PE100 RC SDR17 PN 10 i łącznej długości 390,0 mb wraz z przyłączami i instalacjami zewnętrznymi o średnicach DN63, DN50, DN 40, DN32 PEHD100 SDR11 PN16 i łącznej długości 116,0 mb wraz z uzbrojeniem,
• budowę sieci kanalizacji sanitarnej o średnicach DN250, DN200 PVC SN8 o łącznej długości 404,0 mb z przyłączami o średnicach DN200, DN160 PVC SN8 o łącznej długości 204,5 mb wraz z uzbrojeniem,
• wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową, opisem przedmiotu zamówienia wraz montażem uzbrojenia;
• wykonanie oznakowania uzbrojenia;
• wykonanie dokumentacji powykonawczej;
• złożenia do organu Nadzoru Budowlanego (na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez RWIK) zawiadomienia o zakończeniu budowy wraz z załącznikami i uzyskania zaświadczenia o braku sprzeciwu do użytkowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233140-2 - Roboty drogowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5622545,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5622545,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5622545,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POL-DRÓG S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 2530033758
7.3.3) Ulica: ul. Podmiejska 2
7.3.4) Miejscowość: Drawsko Pomorskie
7.3.5) Kod pocztowy: 78-500
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5622545,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-30| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |