Dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Siemiątkowo
Gmina Siemiątkowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316530
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316530/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-01 11:21
- Lokalizacja
- Siemiątkowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f4a7186f-fcf1-4f9f-80c9-ebeb07e90bb4
- Identyfikator
- 5110268723
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316530 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej i oprogramowania
w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Siemiątkowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siemiątkowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Władysława Reymonta 3A
1.5.2.) Miejscowość: Siemiątkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-135
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@siemiatkowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ugsiemiatkowo.nv.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-siemiatkowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej i oprogramowaniaw ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Siemiątkowo
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4a7186f-fcf1-4f9f-80c9-ebeb07e90bb4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316530
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00625206/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Projekt grantowy „Cyberbezpieczny Samorząd” w Urzędzie Gminy Siemiątkowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292168
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 139220,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowego sprzętu i oprogramowania oraz usługi wdrożenia i wsparcia polegające na podłączeniu sprzętu, skonfigurowaniu sprzętu i oprogramowania w wyznaczonym przez Zamawiającego pomieszczeniu/pomieszczeniach oraz dokonaniu migracji do tych urządzeń konfiguracji istniejących w infrastrukturze Zamawiającego urządzeń sieciowych (switche, zapora sieciowa UTM) i serwera.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 PZP, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą cenąprzewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający Gmina Siemiątkowo, stosownie do treści art. 222 ust. 4 PZP, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj.
168.732,00 zł brutto.
W przedmiotowym postępowaniu oferty złożyli niżej wymienieni Wykonawcy:
AT Computers s.c. Jakub Mroczkowski, Barłomiej Mroczkowski
Swarzędz Poznańska 16, 62-020
Łączna cena oferty brutto: 341 242,59 PLN
AMITRONIC Amadeusz Kusz
Łąkorz Gaj 32, 13-334
Łączna cena oferty brutto: 291 510,00 PLN
NEXTDATA Sp. z o.o.
Warszawa Konwaliowa 7, 03-194
Łączna cena oferty brutto: 302 873,97 PLN
Zgodnie z Rozdziałem XI Specyfikacji Warunków Zamówienia, jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty w przedmiotowym postępowaniu była cena usługi. Po otwarciu ofert
Zamawiający stwierdził, iż oferta z najniższą ceną przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wskutek analizy swych możliwości
finansowych (w szczególności środków przyznanych na ten cel w ramach grantu udzielonego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd) Zamawiający stwierdził, iż nie jest możliwe
zwiększenie kwoty wstępnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |