,,Serwisowanie oraz usuwanie awarii układów kolejek szynowych podwieszanych wchodzących w skład układów transportu zlok. w diagonali transportowej oraz przekopie wentylacyjnym poz. 320 MGW w Zabrzu".

MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO W ZABRZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00316606
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00316606/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-01 11:33
Lokalizacja
Zabrze, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a9ff63f0-2b99-4dee-a10c-545f6cc7ba62
Identyfikator
6482768167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn

Wykonawcy

1 przyznane

'BECKER-WARKOP' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwierklany, PL · lot 0
65 190 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316606 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
,,Serwisowanie oraz usuwanie awarii układów kolejek szynowych podwieszanych wchodzących w skład układów transportu zlok. w diagonali transportowej oraz przekopie wentylacyjnym poz. 320 MGW w Zabrzu".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO W ZABRZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 243220420

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Georgiusa Agricoli 2

1.5.2.) Miejscowość: Zabrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-800

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: (32) 630 30 91

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@muzeumgornictwa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumgornictwa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://muzeumgornictwa.ezamawiajacy.pl/pn/muzeumgornictwa/demand/289010/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Serwisowanie oraz usuwanie awarii układów kolejek szynowych podwieszanych wchodzących w skład układów transportu zlok. w diagonali transportowej oraz przekopie wentylacyjnym poz. 320 MGW w Zabrzu".

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9ff63f0-2b99-4dee-a10c-545f6cc7ba62

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316606

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076087/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.20 Serwisowanie oraz usuwanie awarii układów kolejek szynowych podwieszanych służących do przewozu ludzi w obiektach Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244789

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/10/MGW/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 200000 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 160000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
„Serwisowanie oraz usuwanie awarii układów kolejek szynowych podwieszanych wchodzących w skład układów transportu zlokalizowanych w diagonali transportowej oraz przekopie wentylacyjnym poz. 320 w obiektach Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia:
Usługi serwisowe oraz usuwanie awarii układów kolejek szynowych podwieszanych dotyczyć będą n/w typów kolejek produkcji własnej Becker- Warkop Sp. z o. o. eksploatowanych w obiektach Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu:
• z ciągnikiem elektrohydraulicznym typu CEH-22 produkcji Becker-Warkop Sp. z o.o. zabudowanej na poziomie 320 m w Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego „Guido”,
• z ciągnikiem elektrohydraulicznym typu CEH - 30 produkcji Becker-Warkop Sp. z o.o. zabudowanej w diagonali transportowej z powierzchni w rejonie szybu „Carnall” do wyrobisk Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej
oraz:
elementów trasy kolejki szynowej podwieszanej (szyny jezdne z elementami montażowymi) zabudowanej w diagonali transportowej z powierzchni w rejonie szybu „Carnall” do wyrobisk Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej produkcji Becker-Warkop Sp. z o.o.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 oraz 3 a – Wykaz części zamiennych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65190,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65190,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65190,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Becker-Warkop Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6420000582

7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 11

7.3.4) Miejscowość: Świerklany

7.3.5) Kod pocztowy: 44-266

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca Becker-Warkop Sp. z o.o. to duże przedsiębiorstwo.
2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi