Odbudowa drogi w m. Brzeg Głogowski - dz. nr 790, 783, 693, 712, 8/1, 680, 679 obręb Brzeg Głogowski w km 00+000 – 01+350 (wrzesień 2024)
GMINA ŻUKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316611
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316611/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 11:34
- Lokalizacja
- Żukowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f65087d9-be7a-4a8e-909d-d9f9f0f11ef2
- Identyfikator
- 6931940582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316611 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa drogi w m. Brzeg Głogowski - dz. nr 790, 783, 693, 712, 8/1, 680, 679 obręb Brzeg Głogowski w km 00+000 – 01+350 (wrzesień 2024)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻUKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647386
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ŻUKOWICE 148
1.5.2.) Miejscowość: Żukowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-231
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 831 42 41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zukowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zukowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zukowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa drogi w m. Brzeg Głogowski - dz. nr 790, 783, 693, 712, 8/1, 680, 679 obręb Brzeg Głogowski w km 00+000 – 01+350 (wrzesień 2024)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f65087d9-be7a-4a8e-909d-d9f9f0f11ef2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316611
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045754/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Odbudowa drogi w m. Brzeg Głogowski - dz. nr 790, 783, 693, 712, 8/1, 680, 679 obręb Brzeg Głogowski w km 00+000 – 01+350 (wrzesień 2024)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244610
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RD.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2273773,04
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest odbudowa infrastruktury drogowej w m. Brzeg Głogowski w ramach zadania pn.: ,,Odbudowa drogi w m. Brzeg Głogowski - dz. nr 790, 783, 693, 712, 8/1, 680, 679 obręb Brzeg Głogowski w km 00+000 – 01+350 (wrzesień 2024)” na długości 1350 m w zakresie wykonania nowej nawierzchni jezdni z masy mineralno – asfaltowej o szerokości 4,0 m na wzmocnionej podbudowie wraz z poboczem obustronnym tłuczniowym w zakresie niewymagającym zmiany pasa drogowego wraz z robotami towarzyszącymi m.in. wycinka zieleni, remont istniejącego przepustu w drodze. Planuje się zachowanie istniejącej niwelety drogi gminnej – zachowanie istniejących spadków podłużnych. Sposób odwodnienia drogi pozostaje bez zmian, tzn. poprzez spadki na przepuszczalne pobocza i na tereny zielone w granicach istniejącego pasa drogowego.
Inwestycja zakłada wykonanie:
a) Jezdnia o nawierzchni bitumicznej na pełnej podbudowie:
- warstwa ścieralna AC11S gr. 3 cm;
- warstwa wiążąca AC16W 50/70 gr. 4cm;
- podbudowa zasadnicza z kruszyw naturalnych łamanych o uziarnieniu ciągłym 0/31,5mm (C90/3) stabilizowana mechanicznie gr. 10cm;
- podbudowa zasadnicza z kruszyw naturalnych łamanych o uziarnieniu ciągłym 0/63 mm (C90/3) stabilizowana mechanicznie gr. 15cm;
- stabilizacja cementowa z wytwórni (z dowozu) 5 MPa gr. 15cm;
- warstwa odsączająca z piasku średnioziarnistego gr.10 cm.
b) Pobocze tłuczniowe:
- kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/31,5mm( C90/3) stabilizowane mechanicznie gr. 15 cm, szer. 0,75 m.
c) Teren zielony - warstwa humusu z obsianiem mieszanką traw gr. 10cm d) przepust - rury Wipro 1000 mm L=7,0 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacja techniczna oraz przedmiary robót stanowiące integralną część specyfikacji warunków zamówienia.
UWAGA: Przed złożeniem oferty zaleca się z zapoznaniem zakresu robót na miejscu wykonania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1660160 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2288533,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1660160 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Masy Polskie Sp. z o.o. Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:6922523531
7.3.3) Ulica: Legnicka 80
7.3.4) Miejscowość: Lubin
7.3.5) Kod pocztowy: 59-300
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1660160 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |