Usługa hotelowa i gastronomiczna konferencji "Myśl ekonomiczna i finansowa: tradycje, nowe horyzonty. Ekonomia i finanse w służbie gospodarki" dla 55 uczestników w dniach 19 - 20.10.2026 r.

SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00316659
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00316659/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-01 11:44
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d7d9d42-80b9-44dd-bd65-f7bdeaa3b30f
Identyfikator
5250008407
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi w zakresie organizacji imprezUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316659 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa hotelowa i gastronomiczna konferencji "Myśl ekonomiczna i finansowa: tradycje, nowe horyzonty. Ekonomia i finanse w służbie gospodarki" dla 55 uczestników w dniach 19 - 20.10.2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Podmiot należący do grupy VAT o nazwie Szkoła Główna Handlowa Grupa VAT w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001502

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Niepodległości 162

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-554

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: coz@sgh.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sgh.waw.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sgh.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/517357

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa hotelowa i gastronomiczna konferencji "Myśl ekonomiczna i finansowa: tradycje, nowe horyzonty. Ekonomia i finanse w służbie gospodarki" dla 55 uczestników w dniach 19 - 20.10.2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d7d9d42-80b9-44dd-bd65-f7bdeaa3b30f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316659

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271683

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ACOZ.25.1.27.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa hotelowa i gastronomiczna konferencji "Myśl ekonomiczna i finansowa: tradycje, nowe horyzonty. Ekonomia i finanse w służbie gospodarki" dla 55 uczestników w dniach 19 - 20.10.2026 r.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają nw. załączniki do SWZ:
Załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”),
Załącznik nr 6 – Wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne unieważnienia: art. 255 pkt 3) Ustawy Pzp
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia:
W terminie wskazanym w SWZ złożono za pośrednictwem platformy 10 ofert, przez Wykonawców:
1) Akademia Dla Biznesu Sp. z o.o., ul. Lelewela 3/7/69, 93-166 Łódź – kwota oferty – 68 550,00 zł,
2) ALTERA Sp. z o.o., ul. Łąkowa 1, 05-660 Warka – kwota oferty – 57 299,10 zł,
3) Misja Ruch Małgorzata Zekaj, ul. Zamość Stary 20/20, 26-704 Zamość Stary – kwota oferty – 114 890,00 zł,
4) Modern Events Magdalena Gęca, ul. Długa 29, 00-238 Warszawa – kwota oferty – 117 420,20 zł,
5) PRO COMPLEX Grupa Dominik Skiba, ul. Krępowieckiego 10/5, 01-456 Warszawa – kwota oferty – 95 996,45 zł,
6) Silver-bird Events Natalia Gołąb, Al. Wojska Polskiego 30/2, 58-500 Jelenia Góra Warszawa – kwota oferty – 70 500,00 zł,
7) Sun&More Sp. z o.o., ul. Madalińskiego 8 lok. 215, 70-101 Szczecin – kwota oferty – 101 800,00 zł,
8) SunVista Sp. z o.o., ul. Bergiela 10a m 4, 80-180 Gdańsk – kwota oferty – 73 875,00 zł,
9) TARRAYA S.A., ul. Głogowska 108/6, 60-263 Poznań – kwota oferty – 86 050,00 zł,
10) UpHOTEL Sp. z o. o., ul. Krótka 12, 58-500 Jelenia Góra – kwota oferty – 92 321,70 zł

Zamawiający na stronie prowadzonego postępowania w dniu 11.06.2026 r. udostępnił informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 50 000,00 zł brutto.

W związku z tym, że oferta z najniższą ceną - Wykonawcy ALTERA Sp. z o.o., ul. Łąkowa 1, 05-660 Warka została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8) w zw. z art. 224 ust. 6 Ustawy Pzp, a dziewięć pozostałych ofert niepodlegających odrzuceniu, złożonych przez ww. Wykonawców, przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnia prowadzone postępowanie.
2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi