Dostawa wraz z wniesieniem sprzętu AGD dla KWP w Katowicach, KMP/KPP garnizonu śląskiego oraz CBŚP, CBZC, BSWP – umowa ramowa.
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316674
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316674/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-01 11:47
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b44efc55-837a-4d9a-a9a1-077cf1a7e082
- Identyfikator
- 6340137913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego
Wykonawcy
1 przyznane
TOMASZ ORLIKOWSKIKutno, PL · lot 0
487 804,87 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316674 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z wniesieniem sprzętu AGD dla KWP w Katowicach, KMP/KPP garnizonu śląskiego oraz CBŚP, CBZC, BSWP – umowa ramowa.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://slaska-policja.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z wniesieniem sprzętu AGD dla KWP w Katowicach, KMP/KPP garnizonu śląskiego oraz CBŚP, CBZC, BSWP – umowa ramowa.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b44efc55-837a-4d9a-a9a1-077cf1a7e082
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316674
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00153588
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380-16/732/2026
4.3.2.) Szacunkowa maksymalna wartość umowy ramowej (bez VAT): 487804,87
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa wraz z wniesieniem sprzętu AGD dla KWP w Katowicach, KMP/KPP garnizonu śląskiego oraz CBŚP, CBZC, BSWP – umowa ramowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 443014,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 551101,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 443014,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAS Tomasz Orlikowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7752441704
7.3.4) Miejscowość: Kutno
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 487804,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa ramowa zawarta z czterema Wykonawcami:1. Panem Tomaszem Orlikowskim, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą TAS Tomasz Orlikowski, adres wykonywania działalności gospodarczej: ul. Grunwaldzka 12/83, 99-300 Kutno, NIP: 7752441704, REGON: 361720418,
2. Panem Sławomirem Skwara, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą WiMAKS Skwara Sławomir, adres wykonywania działalności gospodarczej: ul. Wyszyńskiego 2a, 26-300 Opoczno, NIP: 7681277544, REGON: 101285467,
3. Panem Łukaszem Brzoza, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą BETULA IT Łukasz Brzoza, adres wykonywania działalności gospodarczej: 82-500 Kwidzyn, Brokowo 14, NIP: 5811806024, REGON: 221251461,
4. TERG SPÓŁKA AKCYJNA, z siedzibą w Złotowie przy ulicy Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów, NIP: 7671004218, REGON: 570217011
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |