Rozbudowa infrastruktury kopii zapasowych i archiwizacji danych - rozbudowa deduplikatora oraz biblioteki taśmowej

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Żoliborz-Bielany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00316709
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00316709/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-01 11:56
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-400bb372-2da2-4b4c-9b0b-48560e646d0d
Identyfikator
5252138611
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do przechowywania i odczytu danychKomputerowe jednostki do przechowywaniaJednostki do przechowywania taśm magnetycznychNośniki do przechowywaniaUsługi instalowania urządzeń komputerowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316709 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Rozbudowa infrastruktury kopii zapasowych i archiwizacji danych - rozbudowa deduplikatora oraz biblioteki taśmowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Żoliborz-Bielany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000314098

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szajnochy 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-637

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@spzzlo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzzlo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1326320

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa infrastruktury kopii zapasowych i archiwizacji danych - rozbudowa deduplikatora oraz biblioteki taśmowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-400bb372-2da2-4b4c-9b0b-48560e646d0d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316709

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00609341/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Rozbudowa infrastruktury kopii zapasowych i archiwizacji danych - rozbudowa deduplikatora oraz biblioteki taśmowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295452

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 7/D/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury kopii zapasowych i archiwizacji danych - rozbudowa deduplikatora oraz biblioteki taśmowej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do swz
3. Miejsce dostawy: ul. Szajnochy 8 w Warszawie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania

30233120-8 - Jednostki do przechowywania taśm magnetycznych

30234000-8 - Nośniki do przechowywania

51611100-9 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak ofert
2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy