Opracowanie dok proj koszt wraz z wymaganymi decyzjami miejsca ukrycia typu U1 i parkingu podziemnego pod boiskiem w ramach Bud obiektu stanowiącego 2 ukrycia typu U1 ul.W.Sikorskiego 20 w P-cznie
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316751
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316751/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-01 12:01
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7d2a0997-6be7-4822-8d0e-0a39dbe61c4e
- Identyfikator
- 1231210962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316751 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dok proj koszt wraz z wymaganymi decyzjami miejsca ukrycia typu U1 i parkingu podziemnego pod boiskiem w ramach Bud obiektu stanowiącego 2 ukrycia typu U1 ul.W.Sikorskiego 20 w P-cznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7d2a0997-6be7-4822-8d0e-0a39dbe61c4e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dok proj koszt wraz z wymaganymi decyzjami miejsca ukrycia typu U1 i parkingu podziemnego pod boiskiem w ramach Bud obiektu stanowiącego 2 ukrycia typu U1 ul.W.Sikorskiego 20 w P-cznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d2a0997-6be7-4822-8d0e-0a39dbe61c4e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316751
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Nabór wniosków o udzielenie dotacji na realizację zadań zleconych z zakresu OLiOC w ramach Obszaru I dla JST z terenu Mazowsza z wyłączeniem Miasta Stołecznego Warszawy oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego. | Zadania zlecone | Gmina Piaseczno”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260356
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: spr.42/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z wymaganymi decyzjami i uzgodnieniami oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją budowy obiektu podziemnego o podwójnej funkcji - miejsca ukrycia typu U1 i parkingu podziemnego pod boiskiem sportowym realizowanej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa obiektu budowlanego stanowiącego 2 ukrycia typu U1 przy ul. W. Sikorskiego 20 w Piasecznie”.
Celem zamówienia jest:
opracowanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z zagospodarowaniu terenu oraz niezbędną infrastrukturą techniczną z podziałem na etapy realizacyjne:
CZĘŚĆ I: - Budowa dwóch miejsc ukrycia typu U1 z funkcją parkingu podziemnego,
CZĘŚĆ II : Rozbiórka boiska do piłki nożnej wraz z jego odbudową oraz całą infrastrukturą techniczną,
uzyskanie wszelkich wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych w tym decyzji o pozwoleniu na budowę, a także zaświadczenia o niewnoszeniu sprzeciwu dla robót nie wymagających uzyskiwania decyzji pozwolenia na budowę (jeśli będzie wymagane),
pełnienie nadzoru autorskiego.
Opracowana dokumentacja projektowa będzie stanowiła podstawę do ogłoszenia przetargu na roboty budowlane oraz realizację zamierzenia inwestycyjnego, które zostanie podzielone na etapy realizacyjne zgodnie z przyjętą dokumentacją projektową.
Referat Zamówień Publicznych przeprowadza postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego po złożeniu przez Wnioskodawcę wniosku wraz z dokumentacją niezbędną do prawidłowego wyboru trybu oraz sporządzenia Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwana dalej SWZ)
Dofinansowanie
Nazwa zadania
Nabór wniosków o udzielenie dotacji na realizację zadań zleconych z zakresu OLiOC w ramach Obszaru I dla JST z terenu Mazowsza z wyłączeniem Miasta Stołecznego Warszawy oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego. | Zadania zlecone | Gmina Piaseczno”
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający na sfinansowanie niniejszego zamówienia publicznego zamierza przeznaczyć kwotę 500 000,00 zł brutto, a cena oferty najkorzystniejszej wynosi 1 599 000,00 zł brutto. Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty do oferty najkorzystniejszej.
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |