Montaż kontenerów z piętrowaniem, schodami oraz podestami wraz z niezbędną tymczasową infrastrukturą oraz rozbudowa pola trafostacji do 4 MW w KW 4204 wraz z opracowaniem niezbędnej dokumentacji.

33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00316824
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00316824/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-01 12:13
Lokalizacja
Powidz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1cfb65b5-fb91-49fd-891d-cccfba6ddd73
Identyfikator
6670004670
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInne instalacje elektryczneInstalowanie transformatorów elektrycznychRoboty drogoweRoboty sanitarnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuZłącza kabloweRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie central telefonicznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynieryjneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynierii projektowej w zakresie przetwarzania przemysłowego i produkcji przemysłowej

Wykonawcy

1 przyznane

PGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoluszki, PL · lot 0
8 856 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316824 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż kontenerów z piętrowaniem, schodami oraz podestami wraz z niezbędną tymczasową infrastrukturą oraz rozbudowa pola trafostacji do 4 MW w KW 4204 wraz z opracowaniem niezbędnej dokumentacji.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310188854

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powidz-Osiedle 6

1.5.2.) Miejscowość: Powidz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-430

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 261544332

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 33bltr.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://33bltr.wp.mil.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/33bltr

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż kontenerów z piętrowaniem, schodami oraz podestami wraz z niezbędną tymczasową infrastrukturą oraz rozbudowa pola trafostacji do 4 MW w KW 4204 wraz z opracowaniem niezbędnej dokumentacji.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cfb65b5-fb91-49fd-891d-cccfba6ddd73

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316824

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078692/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Montaż kontenerów z piętrowaniem, schodami oraz podestami wraz z niezbędną tymczasową infrastrukturą oraz rozbudową pola trafostacji, w tym opracowanie dokumentacji projektowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189430

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 10/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 14183780,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w formule zaprojektuj i wybuduj, pn.: „Montaż kontenerów z piętrowaniem, schodami oraz podestami wraz z niezbędną tymczasową infrastrukturą oraz rozbudowa pola trafostacji do 4 MW w KW 4204 wraz z opracowaniem niezbędnej dokumentacji na terenie 33. BLTr”.
2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami – załącznik nr 8 do SWZ oraz wzór umowy załącznik nr 6 do SWZ
3. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym, w szczególności: ustawie Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 r., ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, ustawie z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska oraz ustawie z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych.
4. Wykonawca przed opracowaniem oferty może dokonać wizji lokalnej terenu. Zamawiający umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej dla zainteresowanych Wykonawców po wcześniejszym pisemnym zgłoszeniu chęci udziału przedstawicieli Wykonawców w tym przedsięwzięciu na adres e-mail: 33bltr.przetargi@ron.mil.pl. Przedmiotowe zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko osoby uczestniczącej w wizji lokalnej, a także numer kontaktowy w celu przekazania szczegółów czasu i miejsca jej przeprowadzenia, które będzie uzależnione od ilości chętnych. Wizja będzie się odbywać w obecności upoważnionych osób funkcyjnych z ramienia Zamawiającego. Przybyłe osoby powinny posiadać ze sobą dowód tożsamości. Dokonanie wizji lokalnej w miejscu wykonywania zamówienia nie jest wymagane, tym samym złożenie oferty bez odbycia wizji nie będzie skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226
ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
1) Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, na podstawie stosunku pracy w rozumieniu przepisów określonych w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277.) osób, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w § 1 ust. 2 pkt 1 wzoru umowy – załącznik nr 6 do SWZ, przy czym żądanie odnosi się do osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem robót budowlanych. Wymóg ten nie dotyczy przedsiębiorców osobiście wykonujących wymienione wyżej czynności oraz osób współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych (T. jedn. Dz.U.2023 r., poz. 1230 z późn. zm.), a także urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych Wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej w zakresie, w jakim będą wykonywać osobiście usługę na rzecz Zamawiającego bądź Wykonawcy. Wymóg ten nie dotyczy także osób sprawujących samodzielne funkcje w budownictwie, w szczególności prac o charakterze twórczym czy usług eksperckich, takich jak prace projektowe. Zamawiający nie określa wymiaru etatu. Regulacje związane z weryfikacją zatrudnienia oraz sankcje z tytułu niespełnienia wymagań także określono we wzorze umowy.
6. Pozostałe warunki realizacji zamówienia, określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
7. Zamawiający wymaga 60-miesięcznej gwarancji na przedmiot umowy, licząc od daty odbioru końcowego.
8. Zamawiający zastrzega sobie, że wartość dokumentacji projektowej nie może być wyższa niż 3,80 % całkowitej ceny ofertowej. W przeciwnym wypadku, oferta będzie podlegała odrzuceniu, zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
9. Oferta musi obejmować całość zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45317200-4 - Instalowanie transformatorów elektrycznych

45233140-2 - Roboty drogowe

45232460-4 - Roboty sanitarne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

44322200-5 - Złącza kablowe

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45314100-2 - Instalowanie central telefonicznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71323000-8 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie przetwarzania przemysłowego i produkcji przemysłowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8856000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27821124,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8856000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGI Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282801558

7.3.3) Ulica: Gen. Stanisława Maczka 11

7.3.4) Miejscowość: Koluszki

7.3.5) Kod pocztowy: 95-040

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8856000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane