Budowa pumptracka, instalacji oświetlenia, instalacji monitoringu, obiektów małej architektury w miejscu publicznym, utwardzenie powierzchni gruntu na dz. nr 122/2, obręb Januszkowice, gm. Długołęka
Gmina Długołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316890
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316890/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 12:21
- Lokalizacja
- Długołęka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-130700ab-7c1c-43e7-b19a-3b786216cbb5
- Identyfikator
- 9111102754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316890 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa pumptracka, instalacji oświetlenia, instalacji monitoringu, obiektów małej architektury w miejscu publicznym, utwardzenie powierzchni gruntu na dz. nr 122/2, obręb Januszkowice, gm. Długołęka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12
1.5.2.) Miejscowość: Długołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.boberek@gmina.dlugoleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-130700ab-7c1c-43e7-b19a-3b786216cbb51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa pumptracka, instalacji oświetlenia, instalacji monitoringu, obiektów małej architektury w miejscu publicznym, utwardzenie powierzchni gruntu na dz. nr 122/2, obręb Januszkowice, gm. Długołęka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-130700ab-7c1c-43e7-b19a-3b786216cbb5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316890
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043953/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Budowa pumtracka w m. Januszkowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204444
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.20.2026.MB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie pumptracka, instalacji oświetlenia, instalacji monitoringu, obiektów małej architektury w miejscu publicznym oraz utwardzeniu powierzchni gruntu na dz. nr 122/2, obręb Januszkowice,
gm. Długołęka wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego ostatecznego pozwolenia na użytkowanie obiektu, w szczególności przedmiot i zakres zamierzenia budowlanego obejmują:
1) budowę toru rowerowego o nawierzchni asfaltowej,
2) budowę instalacji oświetlenia obiektu,
3) budowę instalacji monitoringu,
4) budowę obiektów małej architektury w miejscu publicznym: ławek, koszy na śmieci, stojaków rowerowych, tablicy z regulaminem obiektu,
5) budowę ogrodzenia terenu o wysokości mniejszej niż 2,2 m wraz z dwoma furtkami i bramą techniczną,
6) humusowanie i obsianie trawą strefy bezpieczeństwa oraz terenu przyległego w niezbędnym zakresie,
7) uporządkowanie terenu,
3.1. Zestawienie powierzchni:
1) Łączna powierzchnia terenu opracowania – 2820 m2 (0,282 ha),
2) Powierzchnia działki nr 122/2 – 3300 m2 (0.330 ha),
3) Powierzchnia asfaltowa pumptrucka – 270 m2 tor + 32 m2 wejście,
4) Powierzchnia chodnika – 135 m2,
5) Powierzchnia pól żwirowych – 4,5 m2,
6) Powierzchnia biologicznie czynna w obrębie zakresu opracowania – co stanowi ponad 84 % powierzchni Inwestycji.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w dokumentacji projektowej i STWiORB (Załącznik nr 8 do SWZ) oraz przedmiarze robót (Załącznik nr 9 do SWZ) i projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 542001,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 635332,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 542001,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arkadiusz Perin Arek Bike Camp
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 243485064
7.3.3) Ulica: Lipowa 59
7.3.4) Miejscowość: Ustroń
7.3.5) Kod pocztowy: 43-450
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 542001,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |