Wykonanie nie zakończonych i nieprawidłowo wykonanych prac montażowych i instalacyjnych z dostosowaniem do obowiązujących przepisów ppoż. budynku VII LO przy ul. Wawelskiej 46 w Warszawie (Etap II).
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Ochota
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00316901
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316901/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 12:22
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1c903ef-e76c-4cb0-96ba-a3e75277c64c
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316901 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nie zakończonych i nieprawidłowo wykonanych prac montażowych i instalacyjnych z dostosowaniem do obowiązujących przepisów ppoż. budynku VII LO przy ul. Wawelskiej 46 w Warszawie (Etap II).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Ochota
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grójecka 17a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-021
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 224439689
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ochota.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ochota.um.warszawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/293516/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie nie zakończonych i nieprawidłowo wykonanych prac montażowych i instalacyjnych z dostosowaniem do obowiązujących przepisów ppoż. budynku VII LO przy ul. Wawelskiej 46 w Warszawie (Etap II).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1c903ef-e76c-4cb0-96ba-a3e75277c64c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316901
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025085/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Wykonanie Instalacji p/poż w VII L.O. im. J. Słowackiego, ul. Wawelska 46
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265685
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 17/2026/AGK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3414634,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia podstawowego i opcjonalnego jest dostosowanie budynków VII LO do obowiązujących przepisów p-poż przy ul. Wawelskiej 46, polegających na wykonaniu nie zakończonych i nieprawidłowo wykonanych prac montażowych i instalacyjnych z dostosowaniem do obowiązujących przepisów ppoż. budynku VII LO przy ul. Wawelskiej 46 w Warszawie oraz przygotowanie obiektów VII LO do odbioru końcowego - Etap II.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w:
a) Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 4 do SWZ),
b) Zakres rzeczowy prac budowlanych i instalacyjnych do poprawnego wykonania i zakończenia z przekazaniem do bezpiecznej eksploatacji pod względem ochrony p.poż obiektów VII LO (Załącznik nr 5 do SWZ),
c) Dokumentacji technicznej wraz z załącznikami (załącznik nr 7 do SWZ).
3. Zamawiający podzielił zamówienie na zakres podstawowy i opcjonalny. Zakres zamówienia podstawowego (gwarantowanego), został określony w Kosztorysie ofertowym zamówienia podstawowego (Załącznik nr 1A do SWZ) oraz właściwym Przedmiarze zamówienia podstawowego, dołączonym do Dokumentacji technicznej. Zakres zamówienia opcjonalnego został wskazany w Kosztorysie ofertowym zamówienia opcjonalnego (Załącznik Nr 1B do SWZ) oraz Przedmiarach branżowych zamówienia opcjonalnego, dołączonych do Dokumentacji technicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45321000-3 - Izolacja cieplna
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |