„Budowa drogi gminnej nr 284001P w m. Dąbrówka Kościelna, gm. Kiszkowo”

GMINA KISZKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00317047
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00317047/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-01 12:42
Lokalizacja
Kiszkowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-509ee293-15ac-473c-b56c-a7b74e1aa140
Identyfikator
7842429701
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA DROGOWA BEGIER SŁAWOMIR SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNANekla, PL · lot 0
790 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317047 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi gminnej nr 284001P w m. Dąbrówka Kościelna, gm. Kiszkowo”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KISZKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259502

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 2

1.5.2.) Miejscowość: Kiszkowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-280

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@kiszkowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kiszkowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-509ee293-15ac-473c-b56c-a7b74e1aa140

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa drogi gminnej nr 284001P w m. Dąbrówka Kościelna, gm. Kiszkowo”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-509ee293-15ac-473c-b56c-a7b74e1aa140

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317047

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00001447/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Przebudowa dogi gminnej nr 284001P w m. Dąbrówka Kościelna, gm. Kiszkowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262627

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Planowana inwestycja obejmuje budowę gminnej drogi publicznej klasy D. Budowa nowego odcinka drogi gminnej projektowana jest od skrzyżowania z drogą powiatową nr 2393P w m. Dąbrówka Kościelna gm. Kiszkowo pow. gnieźnieński (km 0+480,0). Całkowita długość odcinka to 0,5 km. Drogę gminną zaprojektowano jako jezdnię o nawierzchni bitumicznej o stałej szerokości 5,0m (na odcinkach prostych). Jezdnia posiada przekrój drogowy wraz z obustronnym chłonnym poboczem gruntowym utwardzonym kruszywem o szerokości 0,75m z przeznaczeniem dla ewentualnego ruchu pieszego. W ciągu drogi zaprojektowano 4 łuki kołowe.
Dla projektowanych elementów drogi przyjęto następujące konstrukcje:
Jezdnia oraz zjazdy o nawierzchni bitumicznej
- w-wa ścieralna AC11S 50/70 KR2 gr. 4cm
- w-wa wiążąca AC16W 50/70 gr. 8cm
- w-wa podbudowy zasadniczej z KŁSM 0/31,5mm C90/3 gr. 7cm (E2=130 MPa)
- w-wa podbudowy zasadniczej z KŁSM 0/63mm C90/3 gr. 15cm
- w-wa wzmocnionego podłoża z mieszanki związanej spoiwem hydraulicznym – stabilizacja C3/4 gr. 15cm (E2=80 MPa)
Pobocze wzmocnione z KŁSM 0/31,5mm gr. 15cm
– pobocze należy wykonać na szerokości 75cm ze spadkiem poprzecznym równym 6,0%.
Pobocza należy wykonać z kruszywa frakcji 0/31,5mm ze skał twardych (np. granit).
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
a) Załącznik nr A
b) dokumentacji projektowej:
Kosztorysie ofertowym/przedmiarze robót
Projekcie zagospodarowania terenu-mapy
Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót
c) Specyfikacji Warunków Zamówienia, której częścią jest opis przedmiotu zamówienia
d) wzorze umowy – załącznik nr 5

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 790000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1494995,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 790000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA DROGOWA BEGIER SŁAWOMIR SPÓŁKA KOMANDYTOWO – AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7891796546

7.3.3) Ulica: UL. POLNA 1A

7.3.4) Miejscowość: NEKLA

7.3.5) Kod pocztowy: 62-330

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 790000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane