Modyfikacja operatu ewidencji gruntów i budynków w celu przetworzenia materiałów analogowych do postaci cyfrowej w jednostkach ewidencyjnych Gorlice i Łużna – Powiatu Gorlickiego.
Powiat Gorlicki - Starostwo Powiatowe w Gorlicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317058
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317058/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-01 12:44
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-59510bf7-ed42-45b1-89bd-ebf7a207b1cf
- Identyfikator
- 7382150787
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317058 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modyfikacja operatu ewidencji gruntów i budynków w celu przetworzenia materiałów analogowych do postaci cyfrowej w jednostkach ewidencyjnych Gorlice i Łużna – Powiatu Gorlickiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Gorlicki - Starostwo Powiatowe w Gorlicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Biecka 3
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatgorlicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatgorlicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatgorlicki/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modyfikacja operatu ewidencji gruntów i budynków w celu przetworzenia materiałów analogowych do postaci cyfrowej w jednostkach ewidencyjnych Gorlice i Łużna – Powiatu Gorlickiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59510bf7-ed42-45b1-89bd-ebf7a207b1cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317058
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061516/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Modyfikacja operatu ewidencji gruntów i budynków w celu przetworzenia materiałów analogowych do postaci cyfrowej w jednostce ewidencyjnej Gorlice i Łużna.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270513
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 325203,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Celem prac jest przetworzenie analogowych map ewidencyjnych na mapy wektorowe, aktualizacja budynków oraz poprawa jakości operatu ewidencji gruntów i budynków zgodnie z zapisami § 45 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków. Przedmiot zamówienia opisany w niniejszych WT obejmuje wykonanie prac geodezyjnych, w tym przeprowadzenie analiz, porównań, harmonizacji danych znajdujących się na materiale analogowym z danymi zawartymi w prowadzonej równolegle numerycznej mapie ewidencyjnej związanej z doprowadzeniem do spójności danych analogowych oraz cyfrowych (zawartych w części opisowej oraz graficznej) ewidencji gruntów. Ponadto przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie pomiarów terenowych w zakresie budynków i obiektów trwale z nimi związanych, opracowań kartograficznych związanych z modyfikacją mapy ewidencyjnej, aktualizacją budynków a także aktualizacją użytków gruntowych na terenach zabudowanych i zurbanizowanych. Wykonanie aktualizacji budynków oraz użytków gruntowych wykonane zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający podstawy formalno – prawne (przepisy prawa) oraz wytyczne zawarty jest w Warunkach Technicznych (WT) - załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71355000-1 - Usługi pomiarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72312100-6 - Usługi przygotowywania danych
72322000-8 - Usługi zarządzania danymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 598445,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 655590,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 598445,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Geodezyjne ALFA Jan Słupski, Zdzisław Sychta s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6851682103
7.3.3) Ulica: Bednarska 6
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
prace terenowe
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 598445,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-04| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |