Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez ŁWK OHP w Łodzi, dofinansowanego z EFS Plus – RUNDA II
Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317077
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317077/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-01 12:45
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2fd7dee-7797-4aa9-acae-3d8bf4fe4dc4
- Identyfikator
- 7251389269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317077 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez ŁWK OHP w Łodzi, dofinansowanego z EFS Plus – RUNDA II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036879
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Lucjana Żeligowskiego 8/10
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-753
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 426365437
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lodzka.ohp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/lodzkie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c2fd7dee-7797-4aa9-acae-3d8bf4fe4dc41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez ŁWK OHP w Łodzi, dofinansowanego z EFS Plus – RUNDA II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2fd7dee-7797-4aa9-acae-3d8bf4fe4dc4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317077
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116186/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla uczestników projektu „Kompetentni na start” – RUNDA II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Kompetentni na start” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla łódzkiego 2021-2027 nr FELD.07.02-IP.01-0001/23-002.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300523
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ŁWK.BWK.271.08.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 170290,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 6 uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-1 w Łodzi 93 – 101 Łódź, ul. Brzozowa 3 oraz Hufca Pracy 5-5 w Łodzi 90 – 542 Łódź, ul. Żeromskiego 115 KNS_20, miejsce realizacji usługi: Łódź4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 28381,74 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 2 uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-8 w Radomsku 97-500 Radomsko, ul. Piłsudskiego 4 KNS_23, KNS_22 , miejsce realizacji usługi: Radomsko4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 9460,58 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 4 uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi, stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy w Bełchatowie 97-400 Bełchatów, miejsce realizacji usługi: Bełchatów4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 18921,16 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 2 uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-13 w Tomaszowie Mazowieckim 97 – 200 Tomaszów Mazowiecki, KNS_25, miejsce realizacji usługi: Tomaszów Mazowiecki4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 9460,58 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 2 uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-13 w Tomaszowie Mazowieckim 97 – 200 Tomaszów Mazowiecki, KNS_26, miejsce realizacji usługi: OPOCZNO4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 9460,58 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 3 uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli 98 – 220 Zduńska Wola, ul. Szadkowska 6C KNS_27, miejsce realizacji usługi: Zduńska Wola4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 14190,87 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 6 uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-16 w Sieradzu, 98 – 200 Sieradz ul. Jana Pawła II 3, KNS_28, miejsce realizacji usługi: Sieradz4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 28381,74 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 8 uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-23 w Skierniewicach 96-100 Skierniewice ul. Batorego 53, KNS_29, miejsce realizacji usługi: Skierniewice4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 37842,32 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 3 uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-24 w Rawie Mazowieckiej, 96-200 Rawa Mazowiecka ul. Zwolińskiego 46, KNS_30, miejsce realizacji usługi: Rawa Mazowiecka4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 14190,87 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dla w/w części cena oferty najkorzystniejszej przekroczyła kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47880 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 47880 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dla w/w części cena oferty najkorzystniejszej przekroczyła kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19960 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19960 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dla w/w części cena oferty najkorzystniejszej przekroczyła kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39920 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39920 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dla w/w części cena oferty najkorzystniejszej przekroczyła kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19960 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19960 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dla w/w części cena oferty najkorzystniejszej przekroczyła kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19960 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19960 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dla w/w części cena oferty najkorzystniejszej przekroczyła kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29940 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29940 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dla w/w części cena oferty najkorzystniejszej przekroczyła kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47880 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 47880 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dla w/w części cena oferty najkorzystniejszej przekroczyła kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67720 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67720 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dla w/w części cena oferty najkorzystniejszej przekroczyła kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29940 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29940 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |