Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy DG 530143W ul. Skaryszewskiej w Radomiu na odc. od ul. Słowackiego do ul. Skrzydlatej
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317090
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317090/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-01 12:48
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ed0fca3-b197-43c0-9caa-38f9287599b2
- Identyfikator
- 9482486246
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317090 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy DG 530143W ul. Skaryszewskiej w Radomiu na odc. od ul. Słowackiego do ul. Skrzydlatej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141100028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 30/30A
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: (048) 365-46-52
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8ed0fca3-b197-43c0-9caa-38f9287599b21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami i komunikacją
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy DG 530143W ul. Skaryszewskiej w Radomiu na odc. od ul. Słowackiego do ul. Skrzydlatej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ed0fca3-b197-43c0-9caa-38f9287599b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317090
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023956/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy DG 530143W ul. Skaryszewskiej w Radomiu na odc. od ul. Słowackiego do ul. Skrzydlatej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269786
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.2603.54.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 300000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy DG 530143W ul. Skaryszewskiej w Radomiu na odc. od ul. Słowackiego do ul. Skrzydlatej.
Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy DG 530143W ul. Skaryszewskiej w Radomiu na odc. od ul. Słowackiego do ul. Skrzydlatej”.
Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej oraz innych prac i opracowań niezbędnych dla kompletności dokumentacji wraz z przygotowaniem materiałów niezbędnych do uzyskania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.
Zakres zamówienia obejmuje: opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy DG 530143W ul. Skaryszewskiej na odcinku od ul. Słowackiego do ul. Skrzydlatej (ok. 1 800 m) wraz z przebudową i zabezpieczeniem kolidującej infrastruktury technicznej (sieci wodociągowe, kanalizacyjne, energetyczne, gazowe, teletechniczne) oraz wykonaniem wszelkich innych opracowań towarzyszących i formalnoprawnych (opinie, uzgodnienia, decyzje).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2026r., poz. 793), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W postępowaniu ofertę złożyła tylko firma: MT-PROJEKT Sp. z o.o., ul. Józefa Piłsudskiego 42 A, 05-600 Grójec. Cena oferty ww. firmy (489.000,03 zł) przewyższa środki przewidziane przez Zamawiającego (162.601,00 zł) na realizację ww. zamówienia. Nie jest możliwe zwiększenie środków do kwoty zaoferowanej przez ww. firmę.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 489000,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 489000,03 PLN
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |