Remont ogrodzenia w Zagrodzie Pokazowo-Hodowlanej w Wolisku
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Borki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317098
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317098/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 12:49
- Lokalizacja
- Kruklanki, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c135bdf2-92fa-4ca1-b242-4d5664f3321b
- Identyfikator
- 8450006550
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317098 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ogrodzenia w Zagrodzie Pokazowo-Hodowlanej w Wolisku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Borki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790504881
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 8A
1.5.2.) Miejscowość: Kruklanki
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-612
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: borki@bialystok.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.borki.bialystok.lasy.gov
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13133341.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ogrodzenia w Zagrodzie Pokazowo-Hodowlanej w Wolisku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c135bdf2-92fa-4ca1-b242-4d5664f3321b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317098
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00083266/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont płotu w zagrodzie Hodowlano-Pokazowej w Wolisku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264065
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych w Zagrodzie Pokazowo-Hodowlanej w Wolisku polegającej na:
- wymianie wszystkich desek drewnianych elementów ogrodzenia: sztachet, legarów, zastrzałów, okapów i podpórek na nowe z drewna sosnowego i struganego oraz odpowiednio zaimpregnowanego i pomalowanego;
- oczyszczeniu mechanicznym stalowych elementów ogrodzenia, odtłuszczanie, gruntowanie i pomalowanie dwukrotne emalią do stali (farbą chlorokauczukową);
- regulacji bramy nr 1.
Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia, tj. zakres prac jak również parametrów przedmiotu niniejszego postępowania oraz zakresu pozostałych świadczeń znajdują się w Projekcie Technicznym (załącznik nr 2 do SWZ), Przedmiarze Robót (załącznik nr 3 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych
45442100-8 - Roboty malarskie
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
77220000-8 - Usługi impregnacji drewna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 263 ustawy Prawo zamówień publicznych jeżeli wykonawca, któregooferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie
zamówienia publicznego, Zamawiający może unieważnić postępowanie.
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w dniu
22.06.2026 r. wybrano najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Tomasza Pakułę, Jacnia
55, 22-442 Jacnia, NIP: 922 304 03 89. Na dzień 30.06.2026 r. wyznaczono termin
podpisania umowy. Zgodnie ze złożoną informacją z dnia 30.06.2026 r. wybrany
Wykonawca wycofał się z zawarcia umowy.
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |