Realizacja kampanii wizerunkowej Wrocławia na nośnikach reklamy zewnętrznej typu citylight i billboard, wraz z drukiem materiałów, w wybranych miastach Polski
Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317133
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317133/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-01 12:54
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84ba4aaa-19f0-4c4b-8438-ed60e50dae90
- Identyfikator
- 8971383551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie promocjiUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317133 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja kampanii wizerunkowej Wrocławia na nośnikach reklamy zewnętrznej typu citylight i billboard, wraz z drukiem materiałów, w wybranych miastach Polski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001094670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Nowy Targ
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-141
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp.dz@um.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/umw https://bip.um.wroc.pl//przetargi/1011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja kampanii wizerunkowej Wrocławia na nośnikach reklamy zewnętrznej typu citylight i billboard, wraz z drukiem materiałów, w wybranych miastach Polski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84ba4aaa-19f0-4c4b-8438-ed60e50dae90
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317133
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044450/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.59 Realizacja kampanii wizerunkowej Wrocławia na nośnikach reklamy zewnętrznej typu citylight i billboard, wraz z drukiem materiałów, w wybranych miastach Polski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280868
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/31/2026/WPM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1 obejmuje: Kompleksową realizację kampanii reklamowej na nośnikach reklamy zewnętrznej typu citylight w łącznej liczbie 125 sztuk. Działania prowadzone będą w pięciu miastach Polski, zgodnie z następującym podziałem ilościowym: Warszawa (45 szt.), Gdańsk (20 szt.), Łódź (20 szt.), Poznań (20 szt.) oraz Szczecin (20 szt.). W ramach zadania Wykonawca zobowiązany jest do wynajmu powierzchni ekspozycyjnych, druku i dostawy plakatów reklamowych, ich montażu, bieżącego serwisu, utrzymania ekspozycji w okresie trwania kampanii (lipiec 2026 r.) oraz demontażu materiałów po jej zakończeniu.4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.5.) Wartość części: 135101,63 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 obejmuje: Kompleksową realizację kampanii reklamowej na wielkoformatowych nośnikach reklamy zewnętrznej typu billboard w łącznej liczbie 25 sztuk. Działania prowadzone będą w dwóch miastach Polski, zgodnie z następującym podziałem ilościowym: Zielona Góra (15 szt.) oraz Karpacz (10 szt.). W ramach zadania Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia powierzchni ekspozycyjnych, druku wielkoformatowego wraz z dostawą materiałów, profesjonalnego montażu, bieżącego serwisu i monitorowania stanu ekspozycji w okresie trwania kampanii (lipiec 2026 r.) oraz demontażu i utylizacji plakatów po zakończeniu ekspozycji.4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.5.) Wartość części: 27500,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |