Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych pn.: Odbudowa uszkodzonego odc DP 1402 Słotwina – Godziszka w km 0+788 do km 0+913 w m. Lipowa
Powiat Żywiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317151
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317151/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 12:56
- Lokalizacja
- Żywiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a1f167ed-ed12-4e0d-a9ab-703ecb46d90b
- Identyfikator
- 5532526018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317151 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych pn.: Odbudowa uszkodzonego odc DP 1402 Słotwina – Godziszka w km 0+788 do km 0+913 w m. Lipowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żywiecki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Żywcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krasińskiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Żywiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zywiec.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zywiec.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a1f167ed-ed12-4e0d-a9ab-703ecb46d90b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych pn.: Odbudowa uszkodzonego odc DP 1402 Słotwina – Godziszka w km 0+788 do km 0+913 w m. Lipowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1f167ed-ed12-4e0d-a9ab-703ecb46d90b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317151
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013743/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych pn.: "Odbudowa uszkodzonego odcinka drogi powiatowej nr 1402 S Słotwina - Godziszka w km 0+788 do km 0+913 w m. Lipowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243518
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.272.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn. Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych pn.: Odbudowa uszkodzonego odcinka drogi powiatowej nr 1402 Słotwina – Godziszka w km 0+788 do km 0+913 w m. Lipowa (uszkodzona skarpa drogi z murem oporowym, korpus drogi z podbudową, pobocze i nawierzchnia bitumiczna).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1) Program Funkcjonalno-Użytkowy – Załącznik Nr 4 do SWZ,
2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – Załączniki nr 5 do SWZ,
3) Dokumentacja Geologiczno-Inżynierska – Załącznik Nr 6 do SWZ,
4) Inwentaryzacja dendrologiczna – Załącznik Nr 7 do SWZ,
5) Uzgodnienia – Załącznik Nr 8 do SWZ,
6) Uchwała Zarządu Powiatu w sprawie cennika za sprzedaż drewna – Załącznik Nr 9 do SWZ.
3. Zamawiający wymaga, aby pracownicy fizyczni skierowani przez wykonawcę lub podwykonawcę do wykonania czynności: roboty budowlane wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia, byli zatrudnieni na podstawie stosunku pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1982000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4871544,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1982000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUH BATEX Bartłomiej Stopka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240898481
7.3.3) Ulica: Wyzwolenia 12
7.3.4) Miejscowość: Węgierska Górka
7.3.5) Kod pocztowy: 34-350
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1982000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-04-30| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |