„Budowa drogi rowerowej Leśna - Osiecko” – odcinek od km 3+752 do 4+790
GMINA ZĘBOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317164
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317164/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 12:58
- Lokalizacja
- Zębowice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3668645a-ad69-4b85-9f8f-409d1ebc1b04
- Identyfikator
- 5761553241
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317164 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi rowerowej Leśna - Osiecko” – odcinek od km 3+752 do 4+790
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZĘBOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413053
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Izydora Murka 2
1.5.2.) Miejscowość: Zębowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-048
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zebowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zebowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminazebowice.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa drogi rowerowej Leśna - Osiecko” – odcinek od km 3+752 do 4+7902.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3668645a-ad69-4b85-9f8f-409d1ebc1b04
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317164
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054493/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozwój infrastruktury pieszo - rowerowej w powiecie oleskim - budowa drogi rowerowej Leśna -Osiecko
1.1.3 Rozwój infrastruktury pieszo - rowerowej w powiecie oleskim wykonanie miejsca parkingowego dla samochodu osobowego dla osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 Projekt pn.: Rozwój infrastruktury pieszo-rowerowej w powiecie oleskim Nr umowy o dofinansowanie: FEOP.04.02-IZ.00-0002/24 Działanie: 04.02 – Mobilność mieszkańców Dofinansowanie Inwestycji ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SG.271.1.04.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia.
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi rowerowej Leśna – Osiecko – odcinek od km 3+752 do 4+790 na zasadzie „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”.
Przedmiot zamówienia składa się z dwóch części:
- opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych i wymaganych uzgodnień),
- budowa drogi rowerowej w oparciu o wykonaną dokumentację.
Zakres robót budowlanych jest następujący:
- mechaniczne usunięcie samosiewów drzew i krzewów,
- usunięcie 3 drzew,
- usunięcie humusu oraz nadmiaru ziemi, wykonanie nasypów wraz z wyprofilowaniem pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
- ułożenie obrzeża i krawężnika,
- wykonanie wpustów odwodnieniowych i przykanalików,
- ułożenie warstw podbudowy z kruszywa łamanego,
- ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
Podstawą do opracowania dokumentacji projektowej jest Program Funkcjonalno-Użytkowych (dalej PFU) opracowany przez Powiatowy Zarząd Dróg w Oleśnie,
ul. Konopnickiej 8, 46-300 Olesno.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 955464,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1599000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 955464,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REMOST Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741976926
7.3.3) Ulica: Leśna 14
7.3.4) Miejscowość: Olesno
7.3.5) Kod pocztowy: 46-300
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 955464,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |