„Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji instalacji c.o. oraz ciepłej i zimnej wody w budynku II LO w Olsztynie”
Gmina Olsztyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317259
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317259/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-01 13:12
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-337b057a-3006-4eda-b089-b48040e84c31
- Identyfikator
- 7393847026
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317259 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji instalacji c.o. oraz ciepłej
i zimnej wody w budynku II LO w Olsztynie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olsztyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742362
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-101
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 89 50 60 549
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.olsztyn.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.olsztyn.eu/#/offer/f10d9979-4959-4d05-a330-591f5d7287b01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji instalacji c.o. oraz ciepłeji zimnej wody w budynku II LO w Olsztynie”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-337b057a-3006-4eda-b089-b48040e84c31
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317259
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025637/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.15 Modernizacji instalacji c.o. oraz ciepłej i zimnej wody w budynku II LO w Olsztynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254562
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.15.2026.a
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 227642,28 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 105691,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonaniu projektu architektoniczno-budowlanego oraz technicznego wymiany instalacji pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji instalacji c.o. oraz ciepłej i zimnej wody w budynku II LO w Olsztynie” w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego - Edycja 2026.
2. Zakres prac objętych niniejszym zamówieniem został podzielony na dwa etapy:
1) Etap I – wykonanie dokumentacji, w szczególności:
a) wykonanie inwentaryzacji do celów projektowych,
b) wykonanie projektu architektoniczno-budowlanego oraz projektu technicznego,
c) wykonanie przedmiaru robót
d) wykonanie kosztorysu inwestorskiego i zbiorczego zestawienia kosztów (ZZK)
e) wykonanie specyfikacji technicznej
f) wykonanie niezbędnych uzgodnień dokumentacji wymaganych przepisami prawa, uzgodnienie z Użytkownikiem i Zamawiającym;
g) złożenie wniosku i uzyskanie: decyzji o pozwoleniu na budowę, lub zgłoszenie budowy albo wykonywania innych robót budowlanych,
h) przekazanie Zamawiającemu dokumentacji w wersji papierowej oraz elektronicznej.
2) Etap II - Doradztwo techniczne - współpraca Wykonawcy z Zamawiającym
przy przeprowadzaniu postępowania na wybór wykonawcy robót, w zakresie m.in. udzielania odpowiedzi na pytania natury technicznej, skierowane do Zamawiającego przez potencjalnych wykonawców oraz pełnienie nadzoru autorskiego, w trakcie realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej oraz w okresie gwarancji i rękojmi udzielonej przez wykonawcę robót budowlanych.
3. Szczegółowy zakres i sposób realizacji usługi określa Opis Przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLSANIT RADOSŁAW SIWEK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 742 181 53 70
7.3.3) Ulica: ul. Stalowa 4
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-420
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 55 miesiące
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |