Przebudowa drogi powiatowej nr 1639N Witowo-Warchały od km 1+590 do km 2+566
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZCZYTNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317293
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317293/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-01 13:17
- Lokalizacja
- Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1500764-cf4d-4856-ba0e-60da8664b64b
- Identyfikator
- 7451599008
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317293 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1639N Witowo-Warchały od km 1+590 do km 2+566
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZCZYTNIE
1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja drogowo-mostowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751183
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krzysztofa Mrongowiusza 2
1.5.2.) Miejscowość: Szczytno
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 624 07 36
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zdp.szczytno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.zdp.szczytno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12973861.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1639N Witowo-Warchały od km 1+590 do km 2+5662.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1500764-cf4d-4856-ba0e-60da8664b64b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317293
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00620856/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi powiatowej nr 1639N Witowo - Warchały od km 1+590 do km 2+566
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206660
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DM.272.6.2026.RB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2479500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową drogi powiatowej nr 1639N Witowo-Warchały od km 1+590 do km 2+566. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania dofinansowanego z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ
3. Roboty realizowane będą na podstawie:
- decyzji Nr 2/2019 z dnia 20.12.2019 r. o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej;
- dokumentacji projektowej „Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 1639N Witowo – Warchały” firmy DROMACC Maciej Białoszewski, ul. Goworowska 31a/5, 07-410 Ostrołęka;
- decyzji Nr 2/2022 z dnia 08.07.2022 r. wygaszającej w części decyzję nr 2/2019 o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej;
- projekcie stałej organizacji ruchu – Km.7121.1.1.2018 z dnia 12.01.2018 r.
- projekcie czasowej organizacji ruchu – Km.7121.2.1.2018 z dnia 12.01.2018 r.
4. W zakres inwestycji wchodzi wykonanie niżej wymienionych prac:
- roboty drogowe
- roboty rozbiórkowe
- roboty ziemne
- elementy kanalizacji deszczowej
- przepusty pod koroną jezdni
- budowa oświetlenia ulicznego
- roboty telekomunikacyjne
- roboty wykończeniowe
5. Uwagi do wyceny:
a) materiały z rozbiórki nadające się do użytku lub ponownego wbudowania są własnością Zamawiającego. Materiały z rozbiórki nienadające się do wykorzystania stają się własnością Wykonawcy i winny być usunięte poza teren budowy na koszt Wykonawcy i z zachowaniem przepisów ustawy o odpadach;
b) wykonany zakres robót ma zapewnić prawidłowe funkcjonowanie drogi powiatowej nr 1639N.
6. Przed przystąpieniem do robót budowlanych należy zamieścić przy obiekcie tablicę informacyjną (jednostronną o wymiarach 180 cm x 120 cm, wykonaną na własny koszt) o uczestnictwie finansowym Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg – zgodnie ze wzorem wskazanym w załączniku nr 14 do SWZ
7. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w:
a. niniejszej Specyfikacji warunków Zamówienia oraz zmianami SWZ
b. dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik nr 12 do SWZ
c. Wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ
d. Przedmiarze robót, który stanowi załącznik nr 11 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3450568,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5091862,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3450568,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pone Viam Jarosław Nowak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7581837096
7.3.3) Ulica: Lokalna 2
7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-410
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
W zakresie robót sanitarnych, telekomunikacyjnych, elektrycznych, część robót drogowych około 40%
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3450568,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |