Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiszni Małej

Gmina Wisznia Mała

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00317302
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00317302/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-01 13:19
Lokalizacja
Wisznia Mała, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-47752483-2755-44d3-a9b8-1da1480be6bf
Identyfikator
9151603764
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

FLK BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
405 914,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317302 z dnia 2026-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiszni Małej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisznia Mała

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934897

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrocławska 9

1.5.2.) Miejscowość: Wisznia Mała

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-114

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 71 3084800

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wiszniamala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiszniamala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/PostepowaniaZamawiajacego/Details?przetargId=da67eeab-07c0-47f2-8103-8eea6970661a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiszni Małej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47752483-2755-44d3-a9b8-1da1480be6bf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317302

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056772/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiszni Małej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257593

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 398700,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanychw ramach zadania pn: "Modernizacja energetyczna budynku Ochot-niczej Straży Pożarnej w Wiszni Małej " obejmujących m.in.:
a) wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych i fundamentowych styropianem, ułożenie tynku cienkowarstwowego, mineralnego malowanego farbą silikatową
b) docieplenie stropodachu
c) montaż instalacji PV z magazynem energii (2 szt. po 5Kw)
d) wymianę instalacji C.O. wraz montażem pompy ciepła
e) wymianę stolarki drzwiowej do magazynu. Drzwi pełne, ognioochronne min. EI30, antywłamaniowe min. RC 3, kolor do uzgodnienia.
z wykonaniem robót towarzyszących obejmujących m.in.:
- demontaż i ponowny montaż kamer monitoringu wraz z niezbędną przebudową instalacji monitoringu
- rozbiórkę opaski betonowej wraz z jej otworzeniu z obrzeży 8 /30 i zasypaniem warstwy górnej żwirem frakcja 8/16 na geotkaniną
- wykonanie nowych parapetów zewnętrznych z blachy tytan cynk
- konserwację i malowanie istniejących krat w oknach
- wymiana opraw oświetlenia zewnętrznego - 4 szt na oprawy LED o mocy min. 250 W
2. Szczegółowy zakres zamówienia określa:
A. Projekt wykonawczy pn: " Termomodernizacja Budynku OSP w Wiszni Małe wykonany przez: wykonany przez: MAFRA Design Studio Projektowe Anna Bęcławska
B. Specyfikacja warunków zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami
C. Przedmiary robót
Uwaga!!!!
Załączony przedmiary robót służy jako materiał pomocniczy, w celu zapoznania się Wykonawcy z charakterem przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien sprawdzić ilości i charakter prac oraz dokonać wyceny prac, opisanych w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, zgodnie z własnym rozpoznaniem przedmiotu zamówienia. W przypadku rozbieżności pomiędzy projektem budowlanym a przedmiarem robót Zamawiający za właściwe uzna zakres robót oraz ich ilości zawarte w dokumentacji projektowej
3. Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia w zakresie i zasadach określony w niniejszej umowie oraz dokumentacji projektowej, o której mowa w ust. 2 pkt. A stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 405914,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 661740 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 405914,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLK Budownictwo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992740855

7.3.3) Ulica: Al. Kasztanowa 3a-5

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-125

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 405914,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane