58.2026 Sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu znajdujących się na terenie miast Wrocławia i Wałbrzycha
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00317349
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317349/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-01 13:25
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-acda34d0-076a-49f6-8517-b33154f033b2
- Identyfikator
- 8960005779
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317349 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
58.2026 Sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu znajdujących się na terenie miast Wrocławia i Wałbrzycha
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288981
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Ludwika Pasteura 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-367
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.dembska@umw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umw.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umed-wroc.logintrade.net/zapytania_email,230987,af15f0f92b5ce894eaca6d1af5cea551.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
58.2026 Sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu znajdujących się na terenie miast Wrocławia i Wałbrzycha2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acda34d0-076a-49f6-8517-b33154f033b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317349
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045699/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa materiałów biurowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246224
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP.260.58.2026.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 279970,05 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 122360,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu znajdujących się na terenie miast Wrocławia i Wałbrzycha.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
3. Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ) i były dopuszczone do obrotu na terytorium Polski. W przypadku przywołania nazw własnych w opisie artykułów biurowych w załączniku
nr 2 do SWZ, zgodnie z art. 99 ust. 5 i 6 Pzp, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów równoważnych. Przez produkt równoważny do wskazanego w załączniku nr 2 do SWZ, Zamawiający rozumie produkt, zgodny z opisem podanym w kolumnie "Nazwa materiału biurowego" oraz w kolumnie „Opis produktu - wymagania minimalne” załącznika nr 2 do SWZ
i o parametrach nie gorszych niż podane dla produktu referencyjnego.
4. Miejscem dostawy są:
1) Magazyn Działu Zakupów UMW, Wybrzeże L. Pasteura 1, 50-367 Wrocław,
2) Magazyn filii UMW w Wałbrzychu, ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych, pokój nr 401 (dostawy nie częściej niż 1 x w miesiącu),
w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00 na własny koszt
i ryzyko Wykonawcy.
5. Zamawiający będzie zamawiał produkty objęte przedmiotem zamówienia w ilościach zgodnych
z rzeczywistymi potrzebami. Ilości określone w załączniku nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) mają charakter szacunkowy, potrzebny do porównania ofert.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30192000-1 - Wyroby biurowe
30197000-6 - Drobny sprzęt biurowy
30192121-5 - Długopisy kulkowe
30199230-1 - Koperty
30192130-1 - Ołówki
22851000-0 - Skoroszyty
44424200-0 - Taśma przylepna
30197100-7 - Zszywki, gwoździki z szerokim łebkiem, pinezki kreślarskie
30197200-8 - Skoroszyty kołowe i spinacze do papieru
30199500-5 - Segregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyroby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, na podstawie art. 260 ust. 1 Prawa zamówień publicznych (zwanego dalej „Pzp”), niniejszym informuje Wykonawców, którzy złożyli oferty, o unieważnieniu postępowania zgodnie z treścią art. 255 pkt 2 Pzp, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145958,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 160288,50 PLN
| 2026-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |